Bilgisayar Kendi Kendine Tuşlara Basıyor

311989

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bugün ders için Kaspersky'ı devre dışı bıraktım(kamera'yı engelliyordu bende kapadım) ortalama 1-1:30 saat devre dışı kaldı Kaspersky. Kaspersky'ı aktif ettiğimde bilgisayarı yeniden başlattım ve kendi odama geçip bilgisayarı şarja koydum. Ondan sonra oyun oynamak adına Minecraft'ı açtım ve oynamaya başladım. Klavye oyun oynarken ara sıra kendi kendine bir şeylere basıyor ve çıkıp duruyordu. Yani tak,çıkar gibi oluyordu ama hem çıkarmıyordum hemde takmıyordum. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, sorun çözüldü ancak bu seferde kulaklık ses vermedi. Neyse ki çıkar,tak yaptığımda sorun çözüldü. Belli bir süre oynadım ve sonra tekrar aynı sorun oldu. Bu sorun Kaspersky'ı kapattığımda oluştuğu için virüs'ten veya hacklenme olayından şüphelendim. Saçma gelebilir ancak bu devirde kimin başına böyle şeyler gelmiyor ki? Belkide USB'den kaynaklanıyordur diye çıkar,tak yaptım. Sorun ortalama 1 saat düzeldi sonra tekrar başladı. Bende Kaspersky ile tarama yaptım. Bir sorun çıkmadı. Sizce bu sorunun nedeni nedir?
Ayrıca oyundayken kendi kendine hızlı yardıma atıyor.

Son düzenleme:
Bilgisayarınız güncelleme yapmış olabilir mi? Sürücü yada uygulama güncellemesi yaparken bağlantıyı kesip tekrar bağlanmış olabilir.​
Güncelleme geçmişine bir bakın. Yüklü uygulamaları da kontrol edebilirsiniz. Tarihe göre sıralarsanız bugünün tarihine bir bakın.​

Bilgisayarınız güncelleme yapmış olabilir mi? Sürücü yada uygulama güncellemesi yaparken bağlantıyı kesip tekrar bağlanmış olabilir.​
Güncelleme geçmişine bir bakın. Yüklü uygulamaları da kontrol edebilirsiniz. Tarihe göre sıralarsanız bugünün tarihine bir bakın.​
En son güncelleme 6 gün önce. Bağlantıyı kesip tekrar bağlasa sürekli olmazdı bu sorun. şŞuanda laptop'un kendi klavyesinden yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı