Bilgisayar kendiliğinden kapanıyor

thesunset

Hectopat
Yer
unknown
Arkadaşlar çok eski bir bilgisayarım var, (halihazırda sistem topluyorum zaten birkaç parcam eksik sadece) zaman öldürmek için ara ara acmaya başladım yeni sistemim için de masasını vs kurdum hazır olsun diye neyse, 10&15 yıllık bir bilgisayar bir iki hafta önce actım içini A'dan Z'ye temizledim haliyle on yıllık bilgisayar da işlemci macunu falan toz olup ucmuş. Bundan önceki kapanmalar hadi bundandır dedim ve macunu değiştim falan ama hala kapanıyor.

Bunun sebebi ne olabilir, görüntüler macun sürmeden önce olabilir hatırlamıyorum tam ama 1 2 haftalık görüntü.

Ayrıca bilgisayar kapandıktan sonra içinden ses geliyor yaklaşıp nereden diye baktım sanırım PSU içinde bilgisayarı kapatsam dahi yavaşça dönen bir parca var ses onu gösteriyordu. Bundan kaynaklı da olabilir mi dün fark etmiştim.

Screenshot_20200611-182617(1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok henüz deneyemedin 10 yıl önceki CD cantam kim bilir nerede, PC'de henüz internet de yok :) CS 1.6, NFS takılıyorum..
CD ile uğraşmayın İso görüntülerini Windows Microsoft sitesinden bulup indiriniz sonra USB'ye atıp formatı başlatın işe yarayacağını düşünüyorum eğer farklı bir sorun yoksa.

CD ile uğraşmayın İso görüntülerini Windows Microsoft sitesinden bulup indiriniz sonra USB'ye atıp formatı başlatın işe yarayacağını düşünüyorum eğer farklı bir sorun yoksa.
Demi doğru söylüyorsun. W10'u zaten öyle kuracaktım XP'yi de kurayım. Deneyeceğim bir kaç güne teşekkür ederim.

Geri
Yukarı