Bilgisayar koltuğu tavsiyesi

adem879

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 1.83 boyundayım bilgisayar başında uzun saatler geçirebileceğim rahat bir koltuk arıyorum.

Şu koltuğu beğendim. Güzel duruyor başka önerileriniz varsa bekliyorum. Max bütçe 1500'e kadar zorlayabilirim.

Merhaba. 1.83 boyundayım bilgisayar başında uzun saatler geçirebileceğim rahat bir koltuk arıyorum.

Şu koltuğu beğendim. Güzel duruyor başka önerileriniz varsa bekliyorum. Max bütçe 1500'e kadar zorlayabilirim.

xprime king uzunlar icin birebir 1.83 boyla xdrive alırsanız hüsrana uğrayabilirsiniz kesinlikle xprime ın king modelini öneriyorum aynı koltugu bende kullanıyorum malzeme kalitesi olarak ta baya kaliteli 180derece yatabiliyor kol yerleri full oynamalı ayakları fln kaliteli 150kilo taşıyo fln baya iiyi

ben günde 15 satten fazla oyun oynayan birisi olarak beni rahatsız etmedi deri de fln da yırtılma yok 1-2 ay oldu alalı zaten oturma alanı olarakta diğer koltukların hepsinden büyük bağdaş kurup bile oturabilirsiniz fiyatı 1100-1200tl olması gerek bosuna paranızı xdrive a fln vermeyin yeterli olmayacaktır

Attığın koltuğu 4 yıldır kullanıyorum çoğu yeri döküldü almanızı tavsiye etmem.

Bu koltuğu kullanıyorum, benim için tek eksi yanı direkt teniniz temas ettiğinde terletiyor onun dışında gayet memnunum. 1.87 boyundayım 67 kiloyum uzunluk olarak size yeter genişlik olarak da diğer koltuklardan daha geniş diye hatırlıyorum. Oturma yerinin genişliği hakkında bilgi almak için özellikle mağazayı aramıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı