Çözüldü Bilgisayar kulaklığı görüyor ama bu aygıt başlatılamadı hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PunchJoy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kulaklığımın modeli Gamepower Mihawk kulaklığı bilgisayara taktığımda aygıt algılandı olarak görünüyor ancak aygıt maşlatılamadı diyor aygıt yöneticisinde.

1675245332313.png

Bu görünüyor sağ tık atıp özelliklere bastığımda.

1675245305807.png

Bu hata yazıyor ben bunu nasıl düzelteceğim?

Çözüm
Kulaklığın sürücüsünü indirin belki düzelir.

Denedim olmadı o.

Hocam Microsoft Sitesine göre sürücüyü güncelleştirmeniz gerekiyor bu hata için. Kulaklığın sağlam olduğundan da emin olun başka bir cihazda deneyin vs.

Sürücüleri güncelleştir dediğimde de güncel diyor.

Bir şey daha söyleyeceğim bunu yazmayı unutmuşum bilgisayarın üstündeki USB portlarından 1 tanesinde çalışıyor öbüründe çalışmıyor ancak çalışmadığı USB portta mouse bağlayıp veya başka bir şey bağlarsam o aygıt çalışıyor kulaklığa özel bir şey var ilk olarak kasanın önündeki portlardan biri aniden bozuldu sonra yukarı geçtim bu sefer de gördüğünüz hatayı vermeye başladı yavaş yavaş tüm USB portlara kulaklığı takamamaya başlayacağım galiba.

Bu sorunu yaşayanlar için yazıyorum bunu sağ tık atıp cihazı kaldır dedikten sonra donanım değişikliklerini tara derseniz sorununuz düzeliyor.
Kulaklığın sürücüsünü indirin belki düzelir.

Denedim olmadı o.

Hocam Microsoft Sitesine göre sürücüyü güncelleştirmeniz gerekiyor bu hata için. Kulaklığın sağlam olduğundan da emin olun başka bir cihazda deneyin vs.

Sürücüleri güncelleştir dediğimde de güncel diyor.

Bir şey daha söyleyeceğim bunu yazmayı unutmuşum bilgisayarın üstündeki USB portlarından 1 tanesinde çalışıyor öbüründe çalışmıyor ancak çalışmadığı USB portta mouse bağlayıp veya başka bir şey bağlarsam o aygıt çalışıyor kulaklığa özel bir şey var ilk olarak kasanın önündeki portlardan biri aniden bozuldu sonra yukarı geçtim bu sefer de gördüğünüz hatayı vermeye başladı yavaş yavaş tüm USB portlara kulaklığı takamamaya başlayacağım galiba.

Bu sorunu yaşayanlar için yazıyorum bunu sağ tık atıp cihazı kaldır dedikten sonra donanım değişikliklerini tara derseniz sorununuz düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı