Bilgisayar kullanmak uzmanlık işi mi?

Şimdi bunların hiçbiri olmasa bile bilgisayar kargodayken sıkıntı çıkaracak kırık gelecek vs.
Kırık gelirse elinizde kalmaz ki bilgisayar. Bilindik yerden alırsanız sorun olmaz, bu arada Turbox gibi markalardan uzak durun. Almadan önce konu açabilirsiniz.

Kasmaktan ziyade ben hep hayatta sorunlarla karşılaşan biri oldum sürekli böyle bir şeyi istediğim zaman bir sorun, problem çıktı bir şekilde o iş rayından çıktı istediğim gibi olmadı o yüzden her bir şeye heves ettiğimde hep bu düşünce içerisine giriyorum çok kez araştırma yapıyorum bir sorun olursa nasıl çözerim diye öncesinden defalarca kez bakıyorum ama insan işte rahat edemiyor teşekkür ederim size de sadece her şeyden tedirgin oluyorum özellikle o kadar para verdikten sonra her şeyi böyle berbat edip elimde kalacakmış gibi hissediyorum ya da 5-6 ay sonra elimde kalacakmış gibi çok kafaya takmayıp doğaçlama takılmaya çalışıyorum zaten.

Efenim çok kafaya takmayın. Birçok kişi emin olun merak, araştırma ve deneyimle bilgisayar hakkında bilgi edindi. Ölüm dışında her şeye çare var. Technopat Sosyal çok geniş kapsamlı. Karşılaştığınız hata olursa burada yardım edecek çok kişi var rahat olun.

Hiçbir şey elinizde kalmayacak. Düzgün kullanıldığı, bilinmeyen zararlı sitelere girilmediği, bilmeden işlem yapmadığınız ve gerekli zamanda bakım yaptığınızda cihazın kullanımı yılları bulur. Kendinize güvenin ve karamsarlığı atın iyiye yorun sadece.

O profilinizdeki kişi kimdir acaba birine benzettim ama, 2. olarak bilgisayar kullanmak bence zor değil.

Popüler k-pop grubu olan Bts'den Kim Tae-hyung.

Efenim çok kafaya takmayın. Birçok kişi emin olun merak, araştırma ve deneyimle bilgisayar hakkında bilgi edindi. Ölüm dışında her şeye çare var. Technopat Sosyal çok geniş kapsamlı. Karşılaştığınız hata olursa burada yardım edecek çok kişi var rahat olun.

Hiçbir şey elinizde kalmayacak. Düzgün kullanıldığı, bilinmeyen zararlı sitelere girilmediği, bilmeden işlem yapmadığınız ve gerekli zamanda bakım yaptığınızda cihazın kullanımı yılları bulur. Kendinize güvenin ve karamsarlığı atın iyiye yorun sadece.

Popüler k-pop grubu olan Bts'den Kim Tae-hyung.

Biliyordum... Sırf BTS'yi eleştirdim diye Allah'ıma sövdüler.

Yaklaşık 15 senenin üzerine tekrar masaüstü PC kullanmaya başladım. Her şey o kadar değişmişti ki, ama bir o kadar da mantığı aynı. Araştıra araştıra, videolardan forumlardan falan derken şimdi hemen hemen her alana hakimim. Sadece ben de BIOS update konusunda çok endişelendiğimden ona dokunmuyorum :D htiyaç duyana kadar da update etmeye kalkışmak gibi bir niyetim yok :)

Yaklaşık 15 senenin üzerine tekrar masaüstü PC kullanmaya başladım. Her şey o kadar değişmişti ki, ama bir o kadar da mantığı aynı. Araştıra araştıra, videolardan forumlardan falan derken şimdi hemen hemen her alana hakimim. Sadece ben de BIOS update konusunda çok endişelendiğimden ona dokunmuyorum :D htiyaç duyana kadar da update etmeye kalkışmak gibi bir niyetim yok :)
Hocam ben Pentium 4 ile başladım bilgisayar dünyasına, bilgisayar kullanmayı kullana kullana öğrendim. Yeni bilgisayar alınca heyecandan sabahlıyarak CS:GO oynamıştım.

Geri
Yukarı