Bilgisayar masası kablo karmaşasından kurtulma

Makaleler
20
IMG_20220114_184039.jpg

IMG_20220114_183708.jpg

Bilgisayar masamda kablo karmaşası var. Aslında beni pek rahatsız etmiyor ama masamın üzerindeki gereksiz detayları kaldırıp o masa arkasında duran kabloların gözükmesini istemiyorum. Masam fotoğrafta da gördüğünüz üzere ince demirli. Bu kabloları masanın demirleri arkasına kelepçelesem olur mu? Bildiğiniz başta bir yöntem var mıdır? Sadelik için ekstra tavsiyelere açığım teşekkürler.

Eki Görüntüle 1276318

Eki Görüntüle 1276317

Bilgisayar masamda kablo karmaşası var. Aslında beni pek rahatsız etmiyor ama masamın üzerindeki gereksiz detayları kaldırıp o masa arkasında duran kabloların gözükmesini istemiyorum. Masam fotoğrafta da gördüğünüz üzere ince demirli. Bu kabloları masanın demirleri arkasına kelepçelesem olur mu? Bildiğiniz başta bir yöntem var mıdır? Sadelik için ekstra tavsiyelere açığım teşekkürler.
Ben masamın bacağını ve altını feda ettim. Sağlam bir çif raraflı bant aldım 9'lu prizi masanın altına yapıştırdım. Adaptörleri çift taraflı bantla masanın bacağına sabitleyip cırt'la garantiye aldım.

Eki Görüntüle 1276318

Eki Görüntüle 1276317

Hocam kelepçeleme yolu ile bir tek gözüksün görmeyeceğiniz alandan aşayıya doğru salın monitörlerin genelde arkasında kablo koymak için bir yer olur kabloları oradan geçirip indirin yoksa direğinede bağlayabilirsin alttaki sorunuda masanın üstüne bir şekilde takabilirisin istersen ona özel raflar satılıyor ister kendin tutturabilirsin tertemiz olur.

Geri
Yukarı