Bilgisayar masası önerisi

Snopp

Hectopat
Şu anda kullandığım masa yüzünden oyun oynamakta falan sıkıntı çekiyorum, çünkü çok dar. Bu yüzden yeni bir masa arayışındayım. Linnmoon/Adils gözümde klasik ve güzel durdu. Bunu almayı düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
6 kişilik yemek masası senin dediğin 😁 Eve mobilyacı çağırdım ölçü aldı 450₺ ye tam istediğim ebatlarda yaptı, hazıra kaçma fazla para verme. Bende çok büyük diye dün 65₺ ye küçük masa aldım. Yazın geniş odaya geçince kullanıyorum büyük olanı.Küçük olan

Dediğiniz masanın 120x60 modelini kullanıyordum, çok sallanma problemi var, ayrıca bir zaman sonra kolunuzun sürttüğü kenarlar aşınıyor. Size önerim marangoza yaptırın, hem de tam istediğiniz ölçülerde, istediğiniz şekilde olur.

Dediğiniz masanın 120x60 modelini kullanıyordum, çok sallanma problemi var, ayrıca bir zaman sonra kolunuzun sürttüğü kenarlar aşınıyor. Size önerim marangoza yaptırın, hem de tam istediğiniz ölçülerde, istediğiniz şekilde olur.

Eve mobilyacı çağırdım ölçü aldı 450₺ ye tam istediğim ebatlarda yaptı,
Zaten yaptırdım ama bir de küçüğe ihtiyaç duydum. Oda küçük olduğu için. Mevsime göre oda değiştiriyorum.

Masa gereğinden fazla büyük gibime geldi. Eğer sadece oyun için kullanacaksan daha küçük bir masa almanı tavsiye ederim :).
Büyük olması benim için daha iyi. Belli de olmaz bir küçüğünü de alabilirim.
Evet sallanma konusunda çok şikayet var.
Arkadaşlar masanın 150x75 ebatlarında olanınından alsam. Kasa, 45x45 santimetrelik mousepad ve klavye rahat sığar mı? Ayrıca ilerde çift monitör yapsam sıkıntı olur mu ki?

Son düzenleme:
Kardeşim ben kendime masa yaptırdım. Gittim mobilyacıya anlattım yükseklik şu , genişlik şu fare klavye yeri için şu kadar alan olacak . Çekmece olmasın bana geniş alan sun dedim . Adam 200 liraya yaptı ve acayip rahatım . Sende anlat mobilyacı yapar gerçekten hazır alınarak olacak iş değil bu.

Masaüstü sistem kullanırken bende böyle büyük masa kullanıyordum rahat rahat ekipmanlarımı üzerine diziyordum yeri geliyor yemek yiyordum free olmak başka tavsiye ederim doğru seçim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı