Çözüldü Bilgisayar mavi ekran verdi ve onarıma girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

editbs00

Decapat
Daha fazla  
PC mavi ekran verdi ve otomatik onarıma giriyor.

Çözüm
Hiçbir şekilde erişemiyor musunuz? Güvenli modda erişim sağlamaya çalışın. O da olmazsa aldığınız hata kodunu bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Otomatik onarıma atıyor hep, hata koduna falan hiç gidemiyordum. Geri yükleme dedi geri yükleme yaptı Windows buldu ve çalışıyor ama PC yavaşladı.
Hiçbir şekilde erişemiyor musunuz? Güvenli modda erişim sağlamaya çalışın. O da olmazsa aldığınız hata kodunu bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Otomatik onarıma atıyor hep, hata koduna falan hiç gidemiyordum. Geri yükleme dedi geri yükleme yaptı Windows buldu ve çalışıyor ama PC yavaşladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen kurduğunuz bir program ya da değiştirdiğiniz bir ayar sonucu oldu bütün bunlar. Windows'un çalışmasından şikayetçiyseniz direkt olarak temiz kurulum yapabilirsiniz fakat yavaşlık durumuna verebileceğim pek bir çözüm yok.

Muhtemelen kurduğunuz bir program ya da değiştirdiğiniz bir ayar sonucu oldu bütün bunlar. Windows'un çalışmasından şikayetçiyseniz direkt olarak temiz kurulum yapabilirsiniz fakat yavaşlık durumuna verebileceğim pek bir çözüm yok.

Windows 7'ye geçeyim mi sizce?

İşlemci: AMD E-450

Ekran kartı: AMD Radeon HD 6320.

SSD: 120 GB.

RAM 4 GB.

Sizin tavsiyeniz nedir? Çünkü oyun FPS'leri çok düşük.

Bir tavsiye vermem pek mümkün değil, deneyip test edersiniz. Ek olarak da bu konuyu da çözüldü olarak işaretliyorum, farklı sorunlar yaşamanız durumunda yeni bir konu oluşturursanız gerekli desteği sunarız. İyi günler dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı