Bilgisayar mı Xbox mı alınmalı?

hihihi

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Xbox Series konsolunu edinmek istiyorum ama hala aklımda sorular var PC mi Xbox mı? Zaten bir bilgisayarım var oyun oynatmasa da (CS:GO Valorant vb. oyunları oynatıyor.) ve PC'de oynadığım her oyun bana aynı geliyor CS 1.6 da oynasam internet kafede RDR2 de oynasam aynı geliyor ama konsol ilgimi çekiyor nedenini bilmiyorum gamepad falan ve televizyonda oyun oynamak Xbox'ın arayüzü falan (TV 4K) ama PC bana ne yapsam aynı geliyor daha önce Media Markt'tan Xbox denedim beni çok etkiledi ama PC'de öyle bir durum yok önceden online oyunlar dikkatimi çekiyordu ama şimdi tık yok. Xbox Series S 2 TB hard disk takıp Game Pass ve EA Access oyunlarını indirmek istiyorum ya da PC alıp oynamak. Acaba Xbox'a fazla mı özeniyorum ekran kartı fiyatları aldı başını gidiyor PC 6000TL civarlarında alırım şu anki fiyatla 2. el alırım en fazla RX580 8 GB RAM i5. 9 nesil geliyor monitör 1080p TV 4K ekran kartı fiyatları düşerse GTX1060S falan alırım ama PC dikkatimi çekmiyor RX580'li 8 GB RAM i5. 9 nesil bir PC mi güçlü yoksa Xbox Series S mi? 2 aya falan alırım Xbox dikkatimi çekiyor. (Korsan oyun oynamam.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten işlerinizi gören pek iyi olmasada bir bilgisayarınız varmış.Xbox fiyatına bilgisayar alsanız oyun performansınız daha düşük olabilir,bir çok oyunuda açmayabilir.Bu sebeple tavsiyem Xbox yönünde.

Xbox series konsolunu edinmek istiyorum ama hala aklımda sorular var PC mi Xbox mı? Zaten bir bilgisayarım var oyun oynatmasa da ( CS:GO Valorant vb. oyunları oynatıyor.) Ve PC'de oynadığım her oyun bana aynı geliyor CS 1.6 da oynasam internet kafede RDR2 de oynasam aynı geliyor ama konsol ilgimi çekiyor nedenini bilmiyorum gamepad falan ve televizyonda oyun oynamak Xbox'ın arayüzü falan (TV 4K) ama PC bana ne yapsam aynı geliyor daha önce MediaMarkt'tan Xbox denedim beni çok etkiledi ama PC'de öyle bir durum yok önceden Online oyunlar dikkatimi çekiyordu ama şimdi tık yok. Xbox Series S 2 TB hard disk takıp Game Pass ve EA Access oyunlarını indirmek istiyorum ya da PC alıp oynamak. Acaba Xbox'a fazla mı özeniyorum ekran kartı fiyatları aldı başını gidiyor PC 6000TL civarlarında alırım şu anki fiyatla 2. el alırım en fazla RX580 8 GB RAM i5. 9 nesil geliyor monitör 1080p TV 4K ekran kartı fiyatları düşerse GTX1060s falan alırım ama PC dikkatimi çekmiyor RX580'li 8 GB RAM i5. 9 nesil bir PC mi güçlü yoksa Xbox Series S mi? 2 aya falan alırım Xbox dikkatimi çekiyor. (korsan oyun oynamam.)

Konsol ilginizi çekiyorsa konsol alın.

Hocam, 6000 TL gibi paranız varsa Series X alın. Oyunun gözüne vurun. 4K çok güzel olur. Series S parasını hak etmiyor. 4K desteği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı