Bilgisayar mühendisliği için masaüstü bilgisayar yeterli midir?

Tabi ki de. Evde/yurtta bilgisayarin zaten olacak. Bolumde de bilgisayar labi kesin vardir. Sadece kantinde, cafede, arkadasinin evinde calismayi gerceklestiremeyeceksin.

Tabi ki de. Evde/yurtta bilgisayarin zaten olacak. Bolumde de bilgisayar labi kesin vardir. Sadece kantinde, cafede, arkadasinin evinde calismayi gerceklestiremeyeceksin.
Ne yazık ki o iş o kadar basit olmuyor. Bizim üniversitede de lablarda bilgisayarlar var ama bazılarını kullanmıyoruz çalışmıyor mu bilmiyorum. Ayrıca gittiği zaman (inşAllah) görecek ki pek çok kişi laptop getirmiş. Üniversitede bazı bölümlerde şart gibi bir şey bence. Ben de zamanında laptop almasam da olur diyordum ama öyle değilmiş malesef.

İlk sene gerekli olmayabilir tabii orası ayrı.

Bilgisayar muhendisligi mezunu olarak yazdim ama tabi deneyimim ilk 5e girecek bir okulda 2003-2007 yillari arasindan:) yine vasat bir okul olmadiktan sonra bilg. muh. labinda yetecek kadar bilgisayar calisacagini dusunuyorum, inanmak istiyorum.

Açıkçası ilk senelik çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum, zaten arkadaşın yurt gibi bir derdi de yokmuş, laba da gelince bizim okulda öyle kafana göre girip kullanmıyorsun sadece sınav zamanları açıyorlar ders çalışmak için (tabi bazı dersler labda oluyor onlar hariç).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı