Bilgisayar Mühendisliği Okunur Mu?

Yanlış lise seçimi yaptığım için sayısal görmüyorum ve istediğim bölüm bilgisayar mühendisliği sayısal istiyor. Öncelikle mesleği çok araştırdım ve istediğim severek yapabileceğim bir meslek. Ama tek korkum 4 yıldır sayısal görmeyen biri olarak bu bölüme girememek. Daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum yardım edecek birileri olursa çok sevinirim. 1.5 yıl dershane + evden sayısal yapabilir miyim imkansız mıdır? Tavsiye verecek varsa çok iyi olur.

Yanlış lise seçimi yaptığım için sayısal görmüyorum ve istediğim bölüm bilgisayar mühendisliği sayısal istiyor. Öncelikle mesleği çok araştırdım ve istediğim severek yapabileceğim bir meslek. Ama tek korkum 4 yıldır sayısal görmeyen biri olarak bu bölüme girememek. Daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum yardım edecek birileri olursa çok sevinirim. 1.5 yıl dershane + evden sayısal yapabilir miyim imkansız mıdır? Tavsiye verecek varsa çok iyi olur.

Dostum bu yorumu yazalı uzun zaman olmuş tekrardan açıyorum konuyu ama şöyle diyebilirim: Eğer ki kafaya koymuşsan bu işi yapacağına da güveniyorsan kim ne derse desin yapabileceklerinin sınırı yok. Dershane fiyatlarını konuya katarsak ki çok pahalı gitmemen evden kendin çalışmanı tavsiye ederim ama tabii ki bu tamamen senin bileceğin iş. Düzenli program, çalışma ve programlama bilgisiyle üniversiteye girmeden bile iş yapabilirsin.

Ne yaptin gidebildin mi istediğin üniversiteye?

Geri
Yukarı