Bilgisayar mühendisliğini neden kötülüyorlar?

burak6767

Hectopat
Bilgisayar mühendisliği okuyacağım inşallah. Çevremde insanlar hep başka bir şey yok mu diye soruyor. Anlamıyorum doktor mu olmam lazım? 😂 Belki bu işin en iyisi olamayabilirim ama elimden geleni yapmayı düşünüyorum. Sizce de bu bölüm kötü mü? Bu arada sıralamam 95 bin geldi. Çok fazla değil. Beklediğimden kötü. 50-60 bin arası bekliyordum.

İçmailAbi

Decapat
Bilgisayar mühendisliği okuyacağım inşallah. Çevremde insanlar hep başka bir şey yok mu diye soruyor. Anlamıyorum doktor mu olmam lazım? 😂 belki bu işin en iyisi olamayabilirim ama elimden geleni yapmayı düşünüyorum. Sizce de bu bölüm kötü mü? Bu arada sıralamam 95 bin geldi. Çok fazla değil. Beklediğimden kötü. 50-60 bin arası bekliyordum.

Çevrenizdeki insanlar herhalde tıp okuyor. Güzel bir bölüm bence.

Çevrenizdeki başka bir bölüm yok mu diyenler ne okuyor? Merak ettim açıkçası.

Son düzenleme:

rofu

Centipat
Bilgisayar mühendisliği şu an yükselişte ve yurt dışına en rahat çıkabileceğin mesleklerden biri. Başka bir mühendislik bölümü düşünürsen elektrik elektronik veya mekatronik önerebilirim. Ama unutma ne olursa olsun İngilizce bir bölüm okumalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:

manukz

Picopat
Bilgisayar mühendisliği okuyacağım inşallah. Çevremde insanlar hep başka bir şey yok mu diye soruyor. Anlamıyorum doktor mu olmam lazım? 😂 belki bu işin en iyisi olamayabilirim ama elimden geleni yapmayı düşünüyorum. Sizce de bu bölüm kötü mü? Bu arada sıralamam 95 bin geldi. Çok fazla değil. Beklediğimden kötü. 50-60 bin arası bekliyordum.

Kötü değil çok para var o işte geleceğin mesleği.

KS
B

burak6767

Hectopat

Yeni konular

Yukarı