Bilgisayar nerede temizletilebilir?

Kxfir

Centipat
Katılım
4 Aralık 2019
Mesajlar
118
Çözümler
1
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 1.5 sene oldu ve termal macun dahil hiçbir şeyini temizlemedim. Temizletebileceğim bir yer var mı? İtopya'dan aldım, onlar da bu hizmeti vermiyormuş galiba. Gerekirse para verip temizletebileceğim, esnaf olmayan, büyük bir kuruluş, güvenilir bir yer yok mu? Kendim yapmak istemiyorum. Öneri verirseniz sevinirim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Sinan Uğurlu

Decapat
Katılım
30 Mayıs 2018
Mesajlar
244
Çözümler
1
Yer
Datacenter
Kendin temizleyebilirsin, bunlar o kadar korkulacak şeyler değil, biraz cesaretlenip Technopat'ın sistem toplama videolarından birini izle, işlemci fanını söküp takmak için, birde 20 ₺'ye orta kalitede macun alıp sürebilirsin, Evinde saç kurutma makinesi varsa kasanın içerisinide temizlersin, tamamdır.
 
KS
K

Kxfir

Centipat
Katılım
4 Aralık 2019
Mesajlar
118
Çözümler
1
Kendin temizleyebilirsin, bunlar o kadar korkulacak şeyler değil, biraz cesaretlenip Technopat'ın sistem toplama videolarından birini izle, işlemci fanını söküp takmak için, bir de 20 ₺'ye orta kalitede macun alıp sürebilirsin, Evinde saç kurutma makinesi varsa kasanın içerisini de temizlersin, tamamdır.

Aga ben kendim temizleyebilsem temizlerim kendim yapmak istemediğim için yer sordum uğraşmak istemiyorum hiç yok mu parasını verip hizmet alabileceğimzi bir yer
 
Yukarı