Bilgisayar nerede temizletilebilir?

Kxfir

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 1.5 sene oldu ve termal macun dahil hiçbir şeyini temizlemedim. Temizletebileceğim bir yer var mı? İtopya'dan aldım, onlar da bu hizmeti vermiyormuş galiba. Gerekirse para verip temizletebileceğim, esnaf olmayan, büyük bir kuruluş, güvenilir bir yer yok mu? Kendim yapmak istemiyorum. Öneri verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendin temizleyebilirsin, bunlar o kadar korkulacak şeyler değil, biraz cesaretlenip Technopat'ın sistem toplama videolarından birini izle, işlemci fanını söküp takmak için, birde 20 ₺'ye orta kalitede macun alıp sürebilirsin, Evinde saç kurutma makinesi varsa kasanın içerisinide temizlersin, tamamdır.

Kendin temizleyebilirsin, bunlar o kadar korkulacak şeyler değil, biraz cesaretlenip Technopat'ın sistem toplama videolarından birini izle, işlemci fanını söküp takmak için, bir de 20 ₺'ye orta kalitede macun alıp sürebilirsin, Evinde saç kurutma makinesi varsa kasanın içerisini de temizlersin, tamamdır.

Aga ben kendim temizleyebilsem temizlerim kendim yapmak istemediğim için yer sordum uğraşmak istemiyorum hiç yok mu parasını verip hizmet alabileceğimzi bir yer

Yeni konular

Geri
Yukarı