Bilgisayar Not Defterine Kendi Kendine Tarih Yazıyor

OGuden

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorunum şu. Bilgisayarım sanki F5 tuşu takılı kalmış gibi sürekli sayfa yeniliyor gibi oluyordu. Masaüstüne tıklayınca masaüstü simgeleri gidip geliyor, Chrome açınca sayfa yenileniyor. Sonra not defteri açtım ve bilgisayar kendi kendine günün tarihini ve saatini yazmaya başladı arkadaşlar. Bilgisayar Lenovo marka. Bu arada, FN tuşuna basınca işlem yapmayı yani tarih girmeyi durduruyor. Bırakınca devam ediyor. Şimdiden teşekkür ederim.
02ece6179f71dde7d9b6f041a67fd7f6.jpg

Görev yöneticisinde yabancı bir program var mı? Ne zaman başladı sorun?
Hocam pc benim değil arkadaşımın. Dediğine gore 4 ay once format artırmış ve formattan sonra böyle olmaya başlamış. Ben kendim win 8.1 formatı attım ve diskleri komple biçimlendirdim yani pc de herhangi bir program yok şu anda.

Touchpad sürücüsünü güncellesin. Ayrıca gerçekten f5'e basılı olabilir birşey dökülmüş olabilir içine garantiye göndersin düzelmez ise.
Hocam bende ilk f5 de sıkıntı var diye düşündüm ama f5 güncel tarih ve saat bilgileri yazmaz diye düşünüyorum. Yine de deneyecez saolun

Not defterine girip F5'e bastığınızda o anın tarihini yazıyor. F5 tuşunda sorun var.
Hocam tamam da fn tuşuna basmadan f1 f2 f3 yapılmıyor yani f ler çalışmıyor bu bilgisayar hem fn basıp hem f5 yapamaz bence. Chrome da yenile yapmak için fn+f5 yapmak lazim öyle söyleyim.

hocam faberin beyaz hamur gibi bi yapışmanı var onla tuşu basılı tutçak şekilde yapıştır f5 E basınca olmama durumu varsa

Yeni konular

Geri
Yukarı