Çözüldü Bilgisayar otomatik onarım sonrasında açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
Hızlı yazıcağım, bilgisayarım oyun oynar iken birden hiçbir tepkime almaz oldu, geceydi. Sabaha düzelir diye güç tuşundan kapattım. Artık zor açılıyor Windows yükleme ekranına geldiğinde otomatik onarım hazırlanıyor dedi biraz vakit geçtikten sonra cihazınız bir hata ile karşılaştı dedi PNP Driver gibi bir hata verdi. Bilgisayarıma sırf bu yüzden SSD taktırttım 1TB HDD'yi harici yaptım. Eskiden HDD takılıyken de bu hata sık sık karşıma çıkıyordu SSD yaptım Windows 10 Pro'ya yükseltti yine aynısı.

Çözüm
CMD yi ac İlk önce (wmic) yaz enter ardından gelen ekrana (csproduct) yaz resimde gördüğün bi ekran gelecek ordan baka bilirsiniz
Driver Pnp watchdog yüzüne hata veriyor
Dostum ekran kartını çıkart onbord varsa tak yada başka bi kart tak öyle dene PNP Driver Ekran kartınız Nivida sanırım. Nasıl düzeltiğimi net hatırlamıyorum ancak böyle bir hatayla karşılaşdım daha önce
Evet yukarda Ram Diyen kardaşlarda olmuş oda doğru ola bilir ilk olarak ram yuvalarını kontrol etmenizde fayda var

RAM'lerinizi çıkarıp takıp deneyin olmaz bence temiz kurulum yapın.

RAM'larla biraz oynadım artık güç tuşuna basınca uzun ve yüksek sesli bir bip sesi geliyor ekrana görüntü gelmiyor kapanıyor.
Dostum ekran kartını çıkart onbord varsa tak yada başka bi kart tak öyle dene PNP Driver Ekran kartınız Nivida sanırım. Nasıl düzeltiğimi net hatırlamıyorum ancak böyle bir hatayla karşılaşdım daha önce
Evet yukarda Ram Diyen kardaşlarda olmuş oda doğru ola bilir ilk olarak ram yuvalarını kontrol etmenizde fayda var
Ramlarla oynadım artık güç tuşuna basınca uzun bip sesi geliyor be bilgisayarım laptop herşeyini rahat elleyemiyorum

CMD yi ac İlk önce (wmic) yaz enter ardından gelen ekrana (csproduct) yaz resimde gördüğün bi ekran gelecek ordan baka bilirsiniz

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    34,5 KB · Görüntüleme: 100
Çözüm

Geri
Yukarı