Bilgisayar Oyun Oynarken Donuyor

sistemdeneme

Hectopat
Herkese iyi forumlar. Oyun oynarken bilgisayarım bir anda donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Sadece yeniden başlattığımda tekrar kullanabiliyorum. RAM ve HDD'de bir sorun yok test ettim. Bir arkadaşım termal macunu yenile demişti (bilgisayarı alalı 1 yıl oldu). Sizce termal macunu yenilesem bu sorun ortadan kalkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
konu sahibi sistem.PNG

Sistemini belirt, biz senin kronik sorunlu bir SSD kullanmadığını nereden bileceğiz?

Herkese iyi forumlar. Oyun oynarken bilgisayarım bir anda donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Sadece yeniden başlattığımda tekrar kullanabiliyorum. RAM ve HDD'de bir sorun yok test ettim. Bir arkadaşım termal macunu yenile demişti (bilgisayarı alalı 1 yıl oldu). Sizce termal macunu yenilesem bu sorun ortadan kalkar mı?

Daha fazla veri vermelisin.

Komple sistemi yaz.

Makinem donuyor macun sürsem düzelir mi şeklinde yazarsan çok yüzeysel bir soru sormuş olursun ve sorunun gerçekten neden akynaklandığını anlamak güçleşir.
Eki Görüntüle 753765

Sistemini belirt, biz senin kronik sorunlu bir SSD kullanmadığını nereden bileceğiz?

Nasıl tahmin ediyorsun?

@tirabzonun_kaymagi
B450 anakarta nasıl i7 6700K taktınız?

Ayrıca Corsair'in anakart ürettiğini bilmiyordum.

Yoksa siz o kişi misiniz?

Anakartım bu B450 nerede yazıyor? - Z270-A Intel Z270.

@tirabzonun_kaymagi
B450 anakarta nasıl i7 6700K taktınız?

Ayrıca Corsair'in anakart ürettiğini bilmiyordum.

Yoksa siz o kişi misiniz?

Ayrıca.

Eki Görüntüle 753794

B450M yazmışsınız hocam, bir yanlışlık oldu herhalde, bilgisayarı Kaspersky veya Malwarebytes ile tarayın, sonrasında MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini paylaşın.

Kusura bakmayın arkadaşımla konuşurken sorun oldu sanırım dediğiniz programla bu sabah yaratmıştır zaten bir şey bulamadı sıcaklık değerlerini paylaşacağım hemen.
Eki Görüntüle 753794

B450M yazmışsınız hocam, bir yanlışlık oldu herhalde, bilgisayarı Kaspersky veya Malwarebytes ile tarayın, sonrasında MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini paylaşın.

55-70 derece civarında oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı