Bilgisayar oyun oynarken kapanıyor

atilla12

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarım oyun oynarken, gayet güzel giderken, hiçbir kasma donma sorunu yaşamazken birden kendini kapatıyor. Elimi kasaya koyuyorum, fazla bir ısınma yok. Zaten sıvı soğutma sistemim var, ekran kartımın da çok ısındığını düşünmüyorum. Bu sorunla çok karşılaşıyorum ve sadece bilgisayarı zorladığımda kapanıyor. Nedeni ne olabilir?

Kanka o optional sürücü keşke yüklemeseydin. Recommended son çıkan en stabili 20.9.1 bunu indir kur %95 düzelecektir diye tahmin ediyorum :) bir dene.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (152).png
    Ekran Görüntüsü (152).png
    259,3 KB · Görüntüleme: 36
Kanka o optional sürücü keşke yüklemeseydin. Recommended son çıkan en stabili 20.9.1 bunu indir kur %95 düzelecektir diye tahmin ediyorum :) bir dene.

Bu sıkıntı bayağıdır var ama önceki sürümleri de hep kullandım ama bir deneyeyim teşekkür ederim.

Reboot atıyor ya ekran kartı dışında bir sorun olma ihtimali var mı?

Bu sıkıntı bayağıdır var ama önceki sürümleri de hep kullandım ama bir deneyeyim teşekkür ederim.

Vallahi bende RX 5600XT var birebir senin sorunun aynısını yaşadım. Kart tam böyle oyuna alışıyorsun 15 20 dk sonra aniden hiçbir sebep yokken siyah ekran verip tekrar resetliyordu sistemi. Ta ki bu güzelim driver gelene kadar. Muhtemelen kart çürüyene kadar bunu kullanacağım :D

Vallahi bende RX 5600XT var birebir senin sorunun aynısını yaşadım. Kart tam böyle oyuna alışıyorsun 15 20 dk sonra aniden hiçbir sebep yokken siyah ekran verip tekrar resetliyordu sistemi. Ta ki bu güzelim driver gelene kadar. Muhtemelen kart çürüyene kadar bunu kullanacağım :D.

Aynı sorun vallahi çözülürse sana bir kahve sözüm olsun.

Reboot atıyor ya ekran kartı dışında bir sorun olma ihtimali var mı?

Yani kanka bence varsa PSU'da vardır ama o da düşük ihtimaldir çünkü PSU'da olsa ya hiç açılmaz. Ya da böyle garip cızırtı vs. statik ses yapar. PSU olsa belli olurdu ya bence
Aynı sorun vallahi çözülürse sana bir kahve sözüm olsun.

Haha :D ne demek kanka çözülsün de. Çünkü başıma geldi aynısı o kadar uğraş emekle sistem topla bu dolar kurunda sonra sistem 15 20 dkya kapansın. DELİRMELİK :D

Yeni konular

Geri
Yukarı