Bilgisayar oyuna girince kendini kapatıyor

tahaosmanalagoz

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhabalar yaklaşık 2 haftadır çektiğim bir problem üzerine bu konuyu açmaya karar verdim 2. el almış oldugum sager marka Gaming laptobum son 2 haftadır CS:GO'ya veya Bannerlord'da savaşa girince kendini kapatıyor LOL'de bir sıkıntı yok FPS düşmesi yaşamadan oynayabiliyorum. Bilgisayarın özellikleri RTX 2060 6 GB, i7, 16 GB RAM mevcut ve Windows 10 kullanıyorum. Türkiye markası olmadığı içinde teknik bir destek alamıyorum, aşılamayacak masraflı bir problemi olması beni korkutuyor. Önerileriniz için çok teşekkür ederim, bilgisayarda ısınma mevcut değil. İlk başlarda ara ara atıyordu oyundan, şu an da ise CS:GO'da direkt adam gördüğüm an atmaya başladı. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Psu değerini bilmiyorum kullandığım süre içerisinde birden bire problem olduğu için psunun problemi olduğunu düşünmüyorum sürücülerim güncel format atmayı düşündüm ama mantıksız geldi neden olabilir bilgim yetersiz şu durumda

Psu değerini bilmiyorum kullandığım süre içerisinde birden bire problem olduğu için psunun problemi olduğunu düşünmüyorum sürücülerim güncel format atmayı düşündüm ama mantıksız geldi neden olabilir bilgim yetersiz şu durumda
bilgisayarın kasasını aç psu'nun üzerinde yazıyor olması gerekiyor bence bir bak sonra format atarsan atarsın

MSI Afterburner ile ölçüm yaptım 70'i geçmiyor Bannerlord'da ısınma sorunu yok bir süre önce kafasına göre atarken şimdi oyuna girer girmez atması korkuttu.CS: GO'da ayarları en düşüğe çektim botlarla oynadım 3 adam vurdum sonra yürürken gene attı hata vermeden daha sonra bilgisayar kendini direkt kapattı her zaman olduğu gibi velakin lolü en yüksek ayarlarda 144 sabit bir şekilde oynayabiliyorum bilgim çok yetersiz problemi çözemiyorum

MSI Afterburner ile ölçüm yaptım 70'i geçmiyor Bannerlord'da ısınma sorunu yok bir süre önce kafasına göre atarken şimdi oyuna girer girmez atması korkuttu.CS: GO'da ayarları en düşüğe çektim botlarla oynadım 3 adam vurdum sonra yürürken gene attı hata vermeden daha sonra bilgisayar kendini direkt kapattı her zaman olduğu gibi velakin lolü en yüksek ayarlarda 144 sabit bir şekilde oynayabiliyorum bilgim çok yetersiz problemi çözemiyorum
allah allah anakartında problem olabilirmi

allah allah anakartında problem olabilirmi
Anakartta problem olsa hiç açılmaz diye düşünüyorum
Arkadaşlar MSI Afterburner uygulamasından Core clock ve Memory clock ayarlarını düşürdüğüm zaman oyundan atma durumu gerçekleşmedi bu ne problemi anlamına geliyor
Yardım edebilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı