Bilgisayar oyundan çıkınca yavaşlıyor

mkurtulus

Kilopat
Oyun oynarken bir problem yok ama oyundan çıkınca fare geç tepki veriyor. Chrome'a sağ klik yapınca aynı problemi yasiyorum.
Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
HDD kullanıyorsan onunla alakalı olduğunu düşünüyorum. Eskiden 500 GB 5400Rpm bir disk kullanırdım, oyundan çıktığımda sende olduğu gibi sağ tık geç basardı, F5 yapmak uzun sürerdi. 7200Rpm bir disk aldım bir tık iyileşme oldu bu konuda. Ama keşke SSD alsaymışım.
HDD kullanıyorsan onunla alakalı olduğunu düşünüyorum. Eskiden 500 GB 5400Rpm bir disk kullanırdım, oyundan çıktığımda sende olduğu gibi sağ tık geç basardı, F5 yapmak uzun sürerdi. 7200Rpm bir disk aldım bir tık iyileşme oldu bu konuda. Ama keşke SSD alsaymışım.

Çözüm
Ben oynadığım oyundan kaynaklı diye düşündüm.
Knight online oynuyorum, TS3 kullanırken sıkıntı yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı