Bilgisayar oyunlarının aslında şiddetten uzaklaştırması

Coderman128

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Haberlerde çok çıkıyor yok oyunlar şiddete özendiriyor bilmem ne. Aslında oyunlarda hırsını oyundaki karakterlerden çıkardığın için şiddete eğilim azalıyor. Ben eskiden bayağı bir celalliydim ama şiddet içerikli oyunlar oynayarak (GTA 5, Mafia vb.) sinirlerimi yatıştırdım. Eskiden ufak şeylere bile kızardım ama şimdi hiçbir şeyi umursamıyorum. Bu haber kanallarının oyunlarla ne alıp veremediği var anlamıyorum.

Haberlerde çok çıkıyor yok oyunlar şiddete özendiriyor bilmem ne. Aslında oyunlarda hırsını oyundaki karakterlerden çıkardığın için şiddete eğilim azalıyor. Ben eskiden bayağı bir celalliydim ama şiddet içerikli oyunlar oynayarak (GTA 5, Mafia vb.) sinirlerimi yatıştırdım. Eskiden ufak şeylere bile kızardım ama şimdi hiçbir şeyi umursamıyorum. Bu haber kanallarının oyunlarla ne alıp veremediği var anlamıyorum.
Gerçekte atamadığım golün benzerini oyunda atmaya çalışarak kendimi rahatlatıyorum.
Oyunlar stres atmak için birebirdir. Şu haberi gördüğüm günden beri haber izlemem;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bari "Mine Craft" yazmayaydınız e cahiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı