Bilgisayar Oyunlarıyla Ne Zaman Tanıştınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
El aterisi sonra mario ve GTA Vice City. :)

2006 yılında Street Fighter ile. Piksel pikseldi hala unutamam :D

Atari oyunları ile başladım oyun oynamaya. Sonra 6. sınıfta bilgisayar oyunu oynamaya başladım. Ancak şimdi iş durumundan dolayı pek oyun oynayamıyorum. Film ile ilgileniyorum uzun zamandır.

En sıradışı benimki galiba. :D 5-6 yaşlarındayken Harry Potter and the Sorcerer's Stone ile tanıştım pc oyunlarıyla. Halen favori oyunlarımdan biridir.

Ben ilk bilgisayar oyunumu 2 yasinda oynamistim. Colin McRae Rally 2 oynamistim. Efsane oyun. Ama gamer olmaya baslzamaim zaman, 6-7 ay once BF4 ile tanismamla oldu.

2006 yılında 8 yaşımda GTA Vice City ile tanıştım. Ne günlerdi be :rolleyes:.
O zaman ki sistem özelliklerim:
AMD Athlon 64x2 4200+ 2.19 GHZ
2 GB 667 MHz RAM
MSI N996 K9AGM3-FIH
160 GB HDD (hala kullanıyorum)
Onboard Ekran kartı ile birlikte 2013 yılına kadar idare etti beni. Vay be 7 yıl dayanmış bana :eek:

Sanırım ilk Metin 2 sonra Knight oynamıştım. Şahsen Knight'ı hiç sevmedim ama Metin 2 çocukluğumun yarısını harcadı. Neyse ki erken yaşta bıraktım. Hala oynayan arkadaşlarım bile var, nasıl zevk alıp oynuyorlar anlamıyorum :D

Atari salonlarinda ucakli oyunu oynarken tanistim. Umarim söyledigim bilgisayar oyunu kategorisine giriyordur...

Resmi asagida. Bu oyuna az jeton atmadim. :)
<not>Adi RIVER RAID imis...</not>

EDIT : Beyler yemin ederim bu oyunu online oynayabilecegim siteyi buldum... TIKLA

s_RiverRaidPlus_Hack_3.png

"Hatırladığım" kadarıyla 2005'te Rise of Nations, Age of Empires tarzı bir oyun vardı. Sürekli onu oynardım. Canavarlı bir şeydi. Daha öncesi de var fakat aklımın yettiği bu kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı