Bilgisayar oyunu önerisi

Kod olarak geliyor. Ben aldım sorun çıkmadı. Başarılı satıcı ama garanti veremem. İstersen al güveniyorsan ama büyük ihtimalle bir şey olmaz gibi geliyor.

Daha önce duymamıştım hiç o yüzden sordum ama yorumlarda iyi sizde de çalıştıysa alınır, zaten 13 lira çok bir şey değil gibi :D
RDR2 de drop normal bende 1650 var bende bile drop oluyor arada. Zaten oynarken sıkıntı olmaz sizin için.

Grafik ayarlarınızı öğrenebilir miyim hocam?

Daha önce duymamıştım hiç o yüzden sordum ama yorumlarda iyi sizde de çalıştıysa alınır, zaten 13 lira çok bir şey değil gibi :D

Grafik ayarlarınızı öğrenebilir miyim hocam?
Medium ayarlarda oynuyorum. Hangi video ya 60fps oynuyorum rahat arada drop giriyo zaten medium ayarlarda. İşlemciden felan da olabilir i5 var bende.

Medium ayarlarda oynuyorum. Hangi video ya 60fps oynuyorum rahat arada drop giriyo zaten medium ayarlarda. İşlemciden felan da olabilir i5 var bende.

Medium ve lowda oynanır o zaman galiba
Youtube’dan baktım ti model 1650 medium low arası 40-30 arası alıyordu.
Hocam burda bir çelişki var :D

Medium ve lowda oynanır o zaman galiba

Hocam burda bir çelişki var :D
Hangi video atar mısınız?
Hangi video atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ise adam Full Hd şekilde Yüksek ayarlarda oynarken 30-40 arası oynuyo ki kötü değil. Yanlış hatırlıyorsunuz. Daha sabah oynadım oyunu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı