Bilgisayar parçaları nasıl takılır?

serran

Picopat
Daha fazla  
İyi forumlar,
Arkadaşlar parça parça sistem topladım siparişlerini verdim, her şey tamam bu hafta elimde olacak, fakat ben takmasını, BIOS işlemi, Windows kurma falan hiçbirini bilmiyorum, güvenilir bir yerde yaptırmak istiyorum İtopya yapıyor mu bilmiyorum. Yardım edecek olan var mı? İstanbul.

İyi forumlar,
Arkadaşlar parça parça sistem topladım siparişlerini verdim, her şey tamam bu hafta elimde olacak, fakat ben takmasını, BIOS işlemi, Windows kurma falan hiçbirini bilmiyorum, güvenilir bir yerde yaptırmak istiyorum İtopya yapıyor mu bilmiyorum. Yardım edecek olan var mı? İstanbul.
Teknopat videolarını izle.
Yer bilgim yok.

Hocam ben de bilmiyorum sistem takmasını fakat şu videoları izleyerek neredeyse ezberledim her şeyi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence kendiniz yapabilirsiniz.
Ben önceden hep laptop kullanmıştım geçen hafta masaüstüne geçtim.
Babamla o buraya, şu şuraya gelicek diye diye 3.5 saatte yaptık. 😁
O kadar korkulacak bir şey yok.

Bence kendiniz yapabilirsiniz.
Ben önceden hep laptop kullanmıştım geçen hafta masaüstüne geçtim.
Babamla o buraya, şu şuraya gelecek diye diye 3.5 saatte yaptık. 😁
O kadar korkulacak bir şey yok.

Kasa içinde bir ton vida falan var yani tecrübem 0, riske atmak sahiden istemiyorum 😁

Benim de tecrübem sıfırdı ama bir kaç video izledim daha sonra çok kolay bir şekilde yaptım.
Lego gibi düşün, toplaması çok eğlenceli.

Format ve BIOS? Ya hocam ben hiç riske at miyim yanlış işlem yaparım yanlış şeyi bağlarım anakarta falan boş ver 😁

Hocam format ve BIOS'tan kolay bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı