Satılık PSU-RGB Çoklayıcı ve NVMe SSD

Konu sahibi hocam seninle alakası yok. Ama insanlar şunu yapmaktan neden bıkmıyor anlamadım. Ben de bilgisayarımı sattım. Artık deli olacağım. 300 TL yazdığım şeye 240 olursa yaz diyen mi var, neredeyse yarı fiyatına verdiğim şeyin fiyatını eleştiren mi var dersin. Bitmiyor arkadaş bu deliler. Fiyat yazmışım pazarlık yok diyorum xxx₺ olur mu diyor. Ya bende de sabır var arkadaş. Gelmişsin 1050₺'lik ürünü 800'e satıyorsun, eleman beğenmiyor. Git 1050 TL ver al paşa paşa o zaman burada ne boş yapıyorsun?
İçimi döktüm konuyu okunca baya sinir oldum. Rahatsız ettiğim için özür dilerim iyi günler dilerim.

Anakart için aklınızdaki fiyat nedir hocam?

Gelecek yatırımlarım için ve işim dolayısıyla artık çok fazla şehir arası gidiş yapmak zorunda kalıyorum ve bilgisayarımdaki verilere, kasa olduğu için her zaman erişemediğimden dolayı laptopa geçiş yapacağım. Ürünleri hep standart kullanıcı olarak kullandım.

Aslında hepsi için farklı konu açmıştım fakat görüntü kirliliği olduğu için hepsini tek ilan altında toplamaya karar verdim.

Fiyat konusunda GET mesaj yoluyla konuşabiliriz. Tüm ürünlerin konu hakkında açıklamaları ilan sayfasında mevcuttur. Buraya tek tek yazıpta, ilgilenmeyen kişiler için kafa ağrıtmak istemedim.

Satılanlar:
- Ryzen 5 2600
- Aorus RX 580 4 GB
- 3'lü Xigmate RGB Fan + Cooler Master TUF Edition RGB Fan
- SteelSeries QCK Prism Cloth XL RGB mouse pad + Sıfır + Faturalı
- 3 adet Cooler Master MasterFan MF120L RGB Fan

Satılık ürünler:
- MSI Optix MAG24C 23.6" 144Hz 1Ms Curved monitör
- ASUS TUF B450M-PLUS GAMING Anakart
- Phanteks Mavi renkli PSU kabloları
- Cooler Master MasterKeys Pro S RGB - Mekanik TE/TKL Klavye
- SteelSeries Arctis 5 2019 Edition + Sıfır + Faturalı
- Gamepower GM-600 Yarı Modüler 80+ Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
- 2'li, 3'lü ve 4'lü toplamda 3 adet RGB çoklayıcı

Ürünlerimi Sahibinden GET üzerinden satın almak veya incelemek isteyenler, buraya tıklayarak hepsine ulaşabilir.

Ek: Ürünleri GET kaynaklı oluşan komisyonu ödemek istemeyenler için ilk EFT/FAST karşılığı adrese alıcı ödemeli kargo yapılır.

İşlemcinin fiyatı nedir?

İşlemcinin fiyatı nedir?
İşlemci satılanlar kısmında. Yani satıldı.
Anakart için aklınızdaki fiyat nedir hocam?
GET ilan bağlantısından tüm ürünlerin fiyatına bakabilirsiniz. GET yüzünden oluşan komisyonu ödemek istemiyorsanız, EFT/Fast ile 600₺ + alıcı kargo ödemeli bırakabilirim.

Ek: Yeni ürünler eklendi.

PSU kaça bırakıyorsunuz?

Son düzenleme:
Gelecek yatırımlarım için ve işim dolayısıyla artık çok fazla şehir arası gidiş yapmak zorunda kalıyorum ve bilgisayarımdaki verilere, kasa olduğu için her zaman erişemediğimden dolayı laptopa geçiş yapacağım. Ürünleri hep standart kullanıcı olarak kullandım.

Aslında hepsi için farklı konu açmıştım fakat görüntü kirliliği olduğu için hepsini tek ilan altında toplamaya karar verdim.

Fiyat konusunda GET mesaj yoluyla konuşabiliriz. Tüm ürünlerin konu hakkında açıklamaları ilan sayfasında mevcuttur. Buraya tek tek yazıpta, ilgilenmeyen kişiler için kafa ağrıtmak istemedim.

Satılık ürünler:
- Team T-Force night hawk RGB 16 GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16.
- Cooler Master masterkeys Pro s RGB - mekanik TE/TKL klavye.
- Gamepower GM-600 yarı modüler 80+ Bronze sertifikalı güç kaynağı.
- 2'li, 3'lü ve 4'lü toplamda 3 adet RGB çoklayıcı.

Satılmış ürünler:
- ASUS TUF B450M-PLUS GAMING anakart | GET ile satıldı.
- Phanteks mavi renkli PSU kabloları | GET ile satıldı.
- Rampage RM-66 RGB oyuncu kulaklık tutucu | GET ile satıldı.
- Logitech C310 web kamerası | GET ile satıldı.
- Ryzen 5 2600 | GET ile satıldı.
- Aorus RX 580 4 GB | GET ile satıldı.
- 3'lü xigmate RGB fan + Cooler Master TUF Edition RGB fan | GET ile satıldı.
- SteelSeries QCK Prism cloth XL RGB mouse pad + sıfır + faturalı | EFT ile satıldı.
- 3 adet Cooler Master masterfan MF120l RGB fan | EFT ile satıldı.
- SteelSeries Arctis 5 2019 Edition + sıfır + faturalı | EFT ile satıldı.
- MSI Optix MAG24C 23.6" 144Hz 1ms Curved monitör | EFT ile satıldı.

Ürünlerimi sahibinden GET üzerinden satın almak veya incelemek isteyenler, buraya tıklayarak hepsine ulaşabilir.

Ek: Ürünleri GET kaynaklı oluşan komisyonu ödemek istemeyenler için ilk EFT/FAST karşılığı adrese alıcı ödemeli kargo yapılır.

RAM sıfır mı? Fiyatı ne kadar?

Geri
Yukarı