Bilgisayar PlayStation 3 HDD'si ile kullanılabilir mi?

Daha fazla  
Merhaba benim yaklaşık 10 yıllık PlayStation 3 Slim Pro vardı. Bozulalı bayağı bir oldu anakartı yandı falan cart curt. Şimdi öğrenmek istediğim şey PlayStation'un hard diskini aldım oyunlar falan duruyor hep. Ben kendim bir sistem toplasam bilgisayar sistemi, o hard diski koyup normal PS3 yazılımıyla, oyunlarıyla kullanabilir miyim?
Normal PS3 olacak sadece donanım farklı.

Sorduğunuz konu hakkında bilgim yok ama sistem toplarsaniz zaten ps3 emülatörü indirip oyunları oynayabilirsiniz.

İçerisinde PS3 oyunları olan HDD’yi bilgisayara taktığınızda içerisinde olan oyunları oynayamazsınız çünkü desteklemez. PS3 oyunları emulator ile Windows üzerinden PC’de oynanabilir.

PS3 Yazılımı yüklü bir HDD'yi herhangi bir cihazda kullanamazsınız PS3 olması lazım.

İçerisinde PS3 oyunları olan HDD'yi bilgisayara taktığınızda içerisinde olan oyunları oynayamazsınız çünkü desteklemez. PS3 oyunları emulator ile Windows üzerinden PC'de oynanabilir.

Hayır, sistemde sadece PS3 hard diski olacak. Yani bilgisayar Windows değil, PS3 OS olacak.

PS3 yazılımı yüklü bir HDD'yi herhangi bir cihazda kullanamazsınız PS3 olması lazım.

MacOS'u bir bilgisayarda kullanırken MacOS'ta desteklenen cihazlar bölümü var oradakileri kendi bilgileriyle değiştirip kullananlar var. Aynı mantık belki çalışır.

hayır sistemde sadece ps3 harddiski olucak yani bilgisayar windows değil ps3 os olucak

MacOS'u bir bilgisayarda kullanırken MacOS'ta desteklenen cihazlar bölümü var oradakileri kendi bilgileriyle değiştirip kullananlar var. Aynı mantık belki çalışır.

PS3 Yazılımı yüklü bir HDD'yi herhangi bir cihazda kullanamazsınız PS3 olması lazım.
Anakart o işletim sistemini boot edemeyeceğinden bu mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı