Bilgisayar programcılığı için okul önerisi

Dustin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Mersin'de oturuyorum, ailemin uzağa gönderebilecek durumu yok ve bilgisayar programcılığı okumak istiyorum. Öneride bulunabilir misiniz? Kendimi geliştirebileceğimi ve okulun sadece yeterli olmayacağını biliyorum. Diplomanın gerekli olduğunu düşündüğüm için en azından 2 yıllık programcılığı bitirmek istiyorum.

1628605531570.png

Bu puan ve başarı sırası ile okuyacağınız tüm okullar size zaman kaybından başka bir şey olmaz hocam diploma falan tırt bir anlamı olmayacak bence kendinizi geliştirmeye bakın tek başınıza veya mümkünse bir yıl daha mezuna kalın.

Bu puan ve başarı sırası ile okuyacağınız tüm okullar size zaman kaybından başka bir şey olmaz hocam diploma falan tırt bir anlamı olmayacak bence kendinizi geliştirmeye bakın tek başınıza veya mümkünse bir yıl daha mezuna kalın.
Mezuna kalmam mümkün değil, ailem de tercih yapmazsam zaten açık öğretim yazacak çünkü babam vefat ettiğinden dolayı gelen maaş kesildi ancak açık öğretime yazılırsam tekrar alabiliyorum. Bu yüzden zaten her türlü yazılmış olacağım en azından kendim tercih yapayim istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı