Bilgisayar Reset Atıyor

Sezer Tiryak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yukardaki video bana ait. Kasa sürekli reset atiyor açılmıyor. Ara sira oluyordu aciyordum. Yeni ekran kartı aldım r7 240 takmak için kasayi kapattim taktim fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Her şey çalışıyor ledler falan yaniyor ama açmıyor. Eski ekran kartını taktim fakat yine çalışmadı. RAM'leri çıkardım taktim yine aynı sorun. Bilen arkadaşlar yardımci olursa çok sevinicem. Konu yeri doğru galiba. Pek anlamıyorum. Yeniyim daha forumda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O daktilo gibi ses çıkartan HDD mi ? :ROFL: Ondan olma ihtimali yüksek. Video çekmedeki amaç ne anlamadım ve anlaşılır değil. Resim çekersen belki yanlış montaj olabilir bizde ona göre yardımcı olalım.

Sistem özelliklerini verseydiniz iyi olurdu. Sistem özellikleri nedir?

Pentium Dual-Core Cpu E2500 @ 2.50GHZ 2.50 GHZ

2 GB RAM

Ati Radeon HD 2400 PR 256 MB

230 WATT

(Eski kartı takip gece bıraktım kasa açıldi.Buyuk ihtimal güç kaynağı yenisine yetmiyor takinca resetliyor yine eskisini takinca açıyor.zaten r7 240 icin önerilen 400 wattmis yeni güc kaynağı alicaz artik yardim icin eyvallah)

Merhaba bilgisayarı komple resetleyin.
Sonra bilgisayar açılırken f8 tuşuna sürekli basın.
Sonra karşınıza gelen seçeneklerden sistem hatasında otomatik yeniden başlamayı devre dışı bırak sekmesinin üzerine gelerek Enter tusu ile seçim yapın.
Daha sonra bilgisayar yeniden başlatmadan mavi ekran Kodu vericek.
Resmini çekip paylaşın yardımcı olalım.

Arkadaşlar hepsini geri iade ettim ana kartdanmış sorun uyumsuzluk varmış.Sistem toplamaya karar verdim baştan gta 5 gibi oyunlar oynayabilceğim bide c4d,affter effects gibi progamlarla uğraşıyorum 2000 tl civari bütcem var fazla aşmadan böyle bi sistem yaptım sizce nasıl higd falan açabilirmi gta 5i vb. gibi oyunları sistem toplamakdan pek anlamıyorum önerilerin varsa açığım iyi forumlar
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı