Bilgisayar sabaha kadar açık kalsa bir şey olur mu?

bir şey olmaz dandik psularla bile cok bıraktıgım oldu 2 gün kapatmadan sürekli kullandıgım oldu

Tatile giderken unutup 33-35 derece hava sıcaklığında 7 gün açık beklemişti. Hiçbir şey olmamıştı, birşey olmaz korkmayın.

Discord bot hosting için AWS (Amazon Web Services, Amazon'un sunucu hizmeti) kullanmayı akıl etmeden önce kendi bilgisayarımı kullanıyordum. 7/24 çalışıyordu. Ortam sıcak olmazsa ve bottan başka hiçbir program olmazsa çok fazla ısınmıyordu, ama sabah bilgisayara geçtiğimde kastığını görüp yeniden başlatıyordum.

Soruna gelecek olursam, eğer güç kaynağı doğru düzgün bir güç kaynağıysa çalıştırmanda sakınca olmaz.

Dandik güç kaynağı olan bilgisayarımı haftada bir kapatıyorum :D. Sorun çıkacağını sanmam.

Kardeşim sabaha kadar açık bırakabilirsin bir şey olmaz. Sabah zaten kapatacaksin dinlenecek. Gün içinde de o kadar saat açık kalıyor genelde. Patlama falan gibi şeyleri aklından geçirme bilgisayar rölantide çalışırken patlamaz merak etme kafanı böyle şeylere takma.

Biraz umursamaz ol. Bu yüzden belki de uyku problemi çekiyorsun. Uyku problemi çok zor bir şey gerçekten bende yaşadım. Allah yardımcın olsun.
Aynen geceleri sebepsiz yere uykunun kaçması çok sıkıntı bir durum. Genelde stres sebebiyle olabiliyor.

Bu güç kaynağınıza ne kadar yük bindirdiğinize göre değişir. Ve kaynağın, harcamayı destekleyip, desteklemediğine göre. Eğer elinizdeki güç kaynağı sistemle birebir uyumlu ise korkmayın, bir şey olmaz.
Bu güç kaynağınıza ne kadar yük bindirdiğinize göre değişir. Ve kaynağın, harcamayı destekleyip, desteklemediğine göre. Eğer elinizdeki güç kaynağı sistemle birebir uyumlu ise korkmayın, bir şey olmaz.
Ben elimdeki çakma PSU ile cihazı 3 gün sürekli açık bıraktım.

Ben elimdeki çakma PSU ile cihazı 3 gün sürekli açık bıraktım.

Ekranı aynı görüntüde uzun süre bırakmak takılı piksel oluşumuna neden olabilir. Yaklaşık 2-3 sene cihazimi hiç kapatmadim ve sorun olmadı ama laptoptu ve ekranı daima kapatırım işlemci bostayken kullanım yüzdesi de 0'a ayarliydi. Diskin kapanma süresi ise 15 dakikaya ayarliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı