Bilgisayar satılıp PS4 Pro alınır mı?

Şu ekran kartına bütçeniz yetiyorsa bence daha mantıklı bir seçim olur.

Hocam ne yazık ki bütçem yok zaten PC mi satıp alacağım yazmıştım.

Bence 1000 TL civarına ikinci el güzel soğutmalı bir RX 570 al. Bende de PS4 vardı oyunlarına para yetiremediğim için sattım. Çok çok pahalı oyunları.

RX570'lere baktım fakat 1 sene garantili olanları bulabildim 1000TL'ye ve alacağım RX570 beni ne kadar götürebilir story oyunlar için?

RX570'lere baktım fakat 1 sene garantili olanları bulabildim 1000TL'ye ve alacağım RX570 beni ne kadar götürebilir story oyunlar için?
4-5 yıl rahat 60 FPS oynarsın. PS4 Pro 30 FPS oynatıyor çoğu oyunu bilgisayar kadar zevk vermiyor emin ol.

Hocam ne yazık ki bütçem yok zaten PC mi satıp alacağım yazmıştım.

3 4 Sene belki daha fazla götürür.

Bence Xbox Series S alın. Game Pass ile de bol bol oyun oynarsınız. PS oyunu ya da Gamepass'da olmayan bir oyun oynamak istiyorsanız başka.

Hocam o şekildede olabilir galiba 5300 TL idi fakat onun için birazcık para biriktirimem gerekebilir.

4-5 yıl rahat 60 FPS oynarsın. PS4 Pro 30 FPS oynatıyor çoğu oyunu bilgisayar kadar zevk vermiyor emin ol.

Peki 1 sene kulalnılıp 1 sene garantisi kalan RX570'ler 2. el olarak bozulmasından korkuyorum RX570'lerde ısınma vs sorunlar var mıdır?

3 4 sene belki daha fazla götürür.

Hocam o şekildede olabilir galiba 5300 TL idi fakat onun için birazcık para biriktirimem gerekebilir.

Peki 1 sene kulalnılıp 1 sene garantisi kalan RX570'ler 2. el olarak bozulmasından korkuyorum RX570'lerde ısınma vs sorunlar var mıdır?
Yani benim bildiğim AMD kartlar da driver sorunları olduğuydu onlarıda son güncellemeler ile düzelttiklerini duydum.

Peki 1 sene kullanılıp 1 sene garantisi kalan RX570'ler 2. el olarak bozulmasından korkuyorum RX570'lerde ısınma vs sorunlar var mıdır?
570 öyle bir kart değil. 5xx serisinin en sorunsuz kartı. Kasanın hava akışı güzelse 65-70 derecede çalışır. UV yapıp uzun süre kullanırsın. 1 yılda da bozulmaz.

Ayrıca çok merak ediyorum. Neden diğer parçalara bu kadar yatırım yapıp ekran kartı almadın? :D

570 öyle bir kart değil. 5XX serisinin en sorunsuz kartı. Kasanın hava akışı güzelse 65-70 derecede çalışır. UV yapıp uzun süre kullanırsın. 1 yılda da bozulmaz.

ayrıca çok merak ediyorum. Neden diğer parçalara bu kadar yatırım yapıp ekran kartı almadın? :D

Hocam zamanında ekran kartım vardı bende gidip orta seviye almak yerine onu kullanıp zamanla en iyisini almak istedim ama tahminettiğim gibi olmadı ayrıca kaç sene gider ortalama yani ne zaman bozulur?

Hocam zamanında ekran kartım vardı bende gidip orta seviye almak yerine onu kullanıp zamanla en iyisini almak istedim ama tahminettiğim gibi olmadı ayrıca kaç sene gider ortalama yani ne zaman bozulur?
5-6 yıl gider miningsiz ise. Senin eski ekran kartı sıkıntılı bir seriydi ondan korkman doğal ama 570 sıkıntısız bir kart.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı