Bilgisayar sesleri karşıya gidiyor

Video izlerken sesler arkadaşıma gidiyor. Her şeyi denedim fakat ne olduysa olmadı.

Aygıt yöneticisine girip oradan sesdeki sürücülerin ekran görüntüsünü gönderebilir misin?

Eğer olmuyorsa şu adımları uygulayın.

Denetim masasını açın.

Donanım ve ses tıklayın.

Ses simgesine tıklayın.

Kayıt sekmesine girin.

Oradan stereo karışımını devre dışı bırakmayı deneyin.

Hangi uygulama da sesleriniz karşıya gidiyor? Hiçbir şey belirtmemişsiniz.

Discord uygulamasında. Sesim bana geliyor. Bilgisayarın sesleride arkadaşıma gidiyor.
Aygıt yöneticisine girip oradan sesdeki sürücülerin ekran görüntüsünü gönderebilir misin?

Denetim masasını açın.

Ses simgesine tıklayın.

Dosya Ekleri

• ----.jpg
    ----.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 26
Discord uygulamasında. Sesim bana geliyor. Bilgisayarın sesleride arkadaşıma gidiyor.
Bu aygıtı dinle seçeneğini devre dışı bırakmanız gerekiyor. Bunun için, sağ altta bulunan ses simgesine sağ tıklayın ve kayıt aygıtlarına tıklayın. Ardından aktif mikrofonunuzu seçip özellikler kısmına tıklayın. Daha sonra gelişmiş sekmesine gelerek bu aygıtı dinle seçeneği işaretli ise işareti kaldırıp uygula seçeneğine tıklayın.

Denetim masasını açın.

Donanım ve ses tıklayın.

Ses simgesine tıklayın.

Kayıt sekmesine girin.

Stereo karışımını kapattım sesim gitmiyor şu an.
Bu aygıtı dinle seçeneğini devre dışı bırakmanız gerekiyor. Bunun için, sağ altta bulunan ses simgesine sağ tıklayın ve kayıt aygıtlarına tıklayın. Ardından aktif mikrofonunuzu seçip özellikler kısmına tıklayın. Daha sonra gelişmiş sekmesine gelerek bu aygıtı dinle seçeneği işaretli ise işareti kaldırıp uygula seçeneğine tıklayın.

Hocam onu denedim onunla alakalı değil sanırsam.
Yardım edebilecek koca yürekli adamlar var mı? :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı