Bilgisayar sıfırlamadan sonra disk birleşir mi?

ArdaTR564

Hectopat
Yer
/dev/sda2
Daha fazla  
Hepinize selam arkadaşlar. Bilgisayarım çok yavaş çalıştığı için bilgisayarımı sıfırlayacağım. C: Diskini birazcık koparıp A: Diski oluşturdum. Bilgisayarı sıfırlayınca C: Diski A: Diski olmadan 250GB (Full) olarak gelir mi? Not: Acer Speedy 240GB SSD.

bandicam 2021-03-07 16-22-12-742.jpg

bandicam 2021-03-07 16-22-12-742.jpg

Hocam, disk birleştirme ayrı bir durum. Format ile birleşmez. Minitool ile yapabilirsiniz.

Hepinize selam arkadaşlar. Bilgisayarım çok yavaş çalıştığı için bilgisayarımı sıfırlayacağım. C: Diskini birazcık koparıp a: Diski oluşturdum. Bilgisayarı sıfırlayınca C: Diski a: Diski olmadan 250GB (Full) olarak gelir mi? Not: Acer speedy 240GB SSD.

Eki Görüntüle 910842

Eki Görüntüle 910842

Diskleri silip yeniden kurarsanız gelir. Onun dışında minitool wizard Partition ile de yapabilirsin.
Ben a: Diskinin gelmemesini ve C: Diskinin 240GB olarak gelmesini istiyorum.

Tamam minitool ile a diskini C ile birleştirin.

Hocam diski ayırmak çok zararlıdır. Birleştirmenizi tavsiye ederim. @Yener K.'un dediği Minitool program aracılığı ile birleştirin mutlaka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, ben bu konularda uzmanım. Şimdi diski temizliceksen ya disk temizle PC üzerinden veya PC sıfırla. Bir de soruda 250 GB yer gelmez çünkü kalıcı şeyler vardır veya Full attıysan onu bilemem ama dosyalarını sakla dediysen o zaman o aynı yer kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı