Bilgisayar sıfırlanırken kapanırsa ne olur?

Cabron

Picopat
Daha fazla  
Uzun süre sonra bilgisayarımı sıfırlamaya karar verdim. Sıfırlama esnasında bir şey fark ettim %49'dan sonra aşırı yavaş ilerliyordu sıfırlama. O kadar yavaş ki %50'den %51'e 4 saatte geliyordu, ben de dayanamadım %65'te PC'yi kapattım. Açtıktan sonra bana bir sorun olduğunu söyledi Windows ve sıfırlanmış bir şekilde açıldı. Bilgisayar çalışıyor sorunu yok. Sizce sistem zarar görmüş müdür?

Olabilir. Garantisini veremeyiz. Her ihtimale karşı tekrardan temiz kurulum yapmanızı öneririm. Ayrıca orijinal ISO dosyasıyla yazdınız değil mi? MediaCreationTool ile yazdıysanız, Rufus ile tekrardan yazıp, kurulum yapmanızı isteyeceğim.

Uzun süre sonra bilgisayarımı sıfırlamaya karar verdim. Sıfırlama esnasında bir şey fark ettim %49'dan sonra aşırı yavaş ilerliyordu sıfırlama. O kadar yavaş ki %50'den %51'e 4 saatte geliyordu, ben de dayanamadım %65'te PC'yi kapattım. Açtıktan sonra bana bir sorun olduğunu söyledi Windows ve sıfırlanmış bir şekilde açıldı. Bilgisayar çalışıyor sorunu yok. Sizce sistem zarar görmüş müdür?
Görmemiştir bence ama ben sıfırlarken %49da dondu kaldı kapattım açtığımda windows çökmüştü bilgisayarı açamadım formatla düzeltildi.

Ne olur ne olmaz ben yine sıfırlardım. Sistem eksik yüklenmiş olabilir.

Anladım hocam ama ben sıfırlamak yerine her zaman format atıyorum ben :)
Ben de öyle yapıyorum. Hocam başlığa sıfırlama dediği için öyle yazdım dediğim gibi.

Geri
Yukarı