Bilgisayar şifrem kendi kendine değişti

• Konuyu başlatan NROS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B

NROS

Hectopat
Daha fazla  
ESET NOD32 antivirüs indirdim açtım. Tam kuracağım sistemde başka yazılım var dedi(önceden silmiştim oysaki) sonra bana bir program indirtti antivirüs silmek için sonra açtım o uygulamayı bir bilgi hatası geldi ama İngilizceydi. Bakmadan geçtim ve bilgisayar yeniden başladı, şifremi girdim parola yanlış dedi. Sonra yine yazdım(yazdığımız yerdeki göz tuşuna bastım. Şifrem doğru sonra enter yaptım yine yanlış dedi, indirttiği şey bir virüs olabilir mi?

Microsoft hesabı şifreniz olabilir Güvenli Mod'a soktuysa sizi. Kurulum yaparken bir sürü şifre yapmanı istiyordu, onlardan biri de olabilir.

ESET NOD32 antivirüs indirdim açtım. Tam kuracağım sistemde başka yazılım var dedi(önceden silmiştim oysaki) sonra bana bir program indirtti antivirüs silmek için sonra açtım o uygulamayı bir bilgi hatası geldi ama İngilizceydi. Bakmadan geçtim ve bilgisayar yeniden başladı, şifremi girdim parola yanlış dedi. Sonra yine yazdım(yazdığımız yerdeki göz tuşuna bastım. Şifrem doğru sonra enter yaptım yine yanlış dedi, indirttiği şey bir virüs olabilir mi?
Geçmiş olsun güzel bir virüs indirmişsiniz.

İnternette videolar mevcut. Elinde bir USB varsa şifreyi kaldırabilirsin. Olmadı dosyaları silmeden Windows kurulumu yaparsın. Eski dosyalarına oradan erişirsin.

Hiren's. Bootcd diye bir program var bunu USB'ye yazdırıp bilgisayarının şifresini kırabilir veya dosyaları kopyalayabilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20210305_153124.jpg
    IMG_20210305_153124.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 51
Allah rahmet eylesin. 😢 cidden kim yapıyo bu virüsleri?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı