Bilgisayar siyah ekran veriyor

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım açılıyor ama siyah ekran kalıyor explorer.exe görevi sonlandırıyorum ama olmuyor. Yeni görev başlatıp explorer.exe yaptım gene olmadı. 15 dakika önce yapmıştım aynısı olmuştu. Şimdi neden olmuyor?
Bir de diyelim oldu her kapatıp açtığımda. Tekrar olduğu için çözüm yolu var mı?
İnternette bir tane adam yapıyordu dosyaları yedekliyin diyordu yedekliyeceyim dosyalar büyük olduğundan USB'ye sığmıyor. Başka nasıl yapabilirim?
Bu adamın yaptığı doğru mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım açılıyor ama siyah ekran kalıyor explorer.exe görevi sonlandırıyorum ama olmuyor. Yeni görev başlatıp explorer.exe yaptım gene olmadı. 15 dakika önce yapmıştım aynısı olmuştu. Şimdi neden olmuyor?
Bir de diyelim oldu her kapatıp açtığımda. Tekrar olduğu için çözüm yolu var mı?
İnternette bir tane adam yapıyordu dosyaları yedekliyin diyordu yedekliyeceyim dosyalar büyük olduğundan USB'ye sığmıyor. Başka nasıl yapabilirim?
Bu adamın yaptığı doğru mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni mi kurdun işletim sistemini? Yeni kurmadıysan hangi sürüm?

Ekran kartı ne? Sürücüde bir sorun olabilir.

GeForce 8600 GT bir de sorun şundan olabilir Microsoft Store'den oyun yüklüyordum olmadı bende Microsoft Store'yi sıfırladım bir de CMD'de tarama yapıyordum bitince bilgisayarı yeniden başlattım sonra oldu.
Hey
Beyler bakın bı şu konuya ya.
Yardım eder misin
Yardım eder misin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı