Bilgisayar sürekli kapanıyor

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar bazen mavi ekran hatası veriyordu. Şimdi de sürekli kendiliğinden kapanıyor. Önceden de öyleydi ama şimdi kapanmaları çok arttı ve kilitleniyor diye yazıp öyle kapanıyor. Sinir bozuyor artık. Ne yapmalıyım?

Hepsini Hiçbir Zaman yaptım hocam.

@Nunez99 Hocam bilgisayar şimdi yine kapandı. :(
Tekrar açıldığında Windows arama kısmına Olay Günlükleri yazıp Windows Günlükleri daha sonra Sistem'e tıklayın bakalım hata mesajı gösteriyor mu? Son çare temiz kurulum yaparsınız düzelmezse donanımsal bir arıza olduğunu anlarız.

Tekrar açıldığında Windows arama kısmına Olay Günlükleri yazıp Windows Günlükleri daha sonra Sistem'e tıklayın bakalım hata mesajı gösteriyor mu? Son çare temiz kurulum yaparsınız düzelmezse donanımsal bir arıza olduğunu anlarız.

Hocam şimdi dediğinizi yaparım. Sorunun da formatla alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü 8 kere falan format attırdım ama sorun yine aynı. Bence donanımsal bir sorun var. Windows 7'deyken de hep böyleydi bu.

@Nunez99 Hocam Hata sayısı 24 Saat içinde 33 7 Gün içinde de 125 Yazıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 9
  • image.jpg
    image.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Hocam şimdi dediğinizi yaparım. Sorunun da formatla alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü 8 kere falan format attırdım ama sorun yine aynı. Bence donanımsal bir sorun var. Windows 7'deyken de hep böyleydi bu.

@Nunez99 Hocam Hata sayısı 24 Saat içinde 33 7 Gün içinde de 125 Yazıyor.
Sol tarafta Windows günlüklerine tıklayıp sistemi seçin daha sonra en çok hata veren mesaja bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı