Bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatıyor

Herackkaman

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir gece bilgisayarım çalışıyordu ve sabah kalktığımda bilgisayarıma güç gidiyordu fanların ışıkları yanıyor ama klavyeye güç gitmiyor aynı zamanda görüntü de gelmiyordu. Sonradan fark ettim ki fanlar sürekli bir hızlanıp duruyor kendine yeniden başlatıyor gibi geldi. Sonra GPU'yu RAM'leri söküp taktım tüm bilgisayarı kolonyayla temizleyip kuruttum şimdi hâlâ aynı sorun devam ediyor. Yardımcı olur musunuz?

Keşke kolonyayla temizlemeseydin. Kolonyada yüksek alkol oranı olsa da yine de içindeki bileşenler sistem parçalarında birikebilir. İzopropil alkol olsa çok daha iyi olurdu. Onun dışında sorun genelde RAM kaynaklı olur. RAM'leri çıkartıp pin kısımlarını silgiyle silip tekrar çalıştırın.

Malasef ekran kartı haricinde bir bilgim yok ama bilgisiyarım 3 yıldır sorunsuz çalışıyordu.

Keşke kolonyayla temizlemeseydin. Kolonyada yüksek alkol oranı olsa da yine de içindeki bileşenler sistem parçalarında birikebilir. İzopropil alkol olsa çok daha iyi olurdu. Onun dışında sorun genelde RAM kaynaklı olur. RAM'leri çıkartıp pin kısımlarını silgiyle silip tekrar çalıştırın.
Onu da denedim malasef başarılı sonuç alamadım

Ben de benzerini yaşadım. Büyük ihtimalle anakarttaki RAM slotu bozuldu.
Anakart değişmem gerekiyor yani değil mi

Yeni konular

Geri
Yukarı