Bilgisayar takılmaya başladı

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba birden bilgisayarıma aşırı derecede drop özellikle Valorant içerisinde girmeye başladı, mouse falan takılıyor, donuyor. Geri yükleme yaptım ama sorun tam çözülmedi. Malware ile tarattım virüs yok, sistemi sıfırlama yaparsam ne olur? Formattan farkı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birden bilgisayarıma aşırı derecede drop özellikle Valorant içerisinde girmeye başladı, mouse falan takılıyor, donuyor. Geri yükleme yaptım ama sorun tam çözülmedi. Malware ile tarattım virüs yok, sistemi sıfırlama yaparsam ne olur? Formattan farkı nedir?
Sıfırlama yapma temiz kurulum yap.

Sıfırlama yap ve BIOS güncelle.
BIOS güncel. 3 saattir sıfırlama yapmaya çalışıyorum hala %51'de bu süre zarfında hiçbir işlem yapmadım. Şimdi PC kullansam sıkıntı olur mu?
Isı değerlerini atar mısınız?
Hocam 60 dereceyi geçmiyor.
Sistem ozellikleri nedir ?
Ryzen 5 1600 - GTX 1060 6GB - 16 GB 3000 Mhz. RAM - Samsung Evo 850 240GB SSD. ZALMAN Z3 - PLUS.

BIOS güncel. 3 saattir sıfırlama yapmaya çalışıyorum hala %51'de bu süre zarfında hiçbir işlem yapmadım. Şimdi PC kullansam sıkıntı olur mu?

Hocam 60 dereceyi geçmiyor.

Ryzen 5 1600 - GTX 1060 6 GB - 16 GB 3000 MHz. RAM - Samsung EVO 850 240GB SSD. Zalman Z3 - Plus.

Hocam sıfırlama yapmayın format atın. Format atmak daha sağlıklı olur. Sıfırlamayı önermiyoruz. Format atmayı bilmiyorsanız internette videoları vardır.

Hocam sıfırlama yapmayın format atın. Format atmak daha sağlıklı olur. Sıfırlamayı önermiyoruz. Format atmayı bilmiyorsanız internette videoları vardır.
USB belleğimi kaybetmişim :( Başka bellek yok sıfırlama yapmak zorunda kaldım. Bu işe yaramaz mı?

Geri
Yukarı