Bilgisayar temizlendikten sonra açılmıyor

Sepphuku

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Dediğim gibi. PC çok kirli olduğu için bilgisayarla uğraşan arkadaşıma verdim, bilgisayarı temizlerken pili çıkarmadığı için PC bozulmuş. Açılmıyor. Bilgisayarcıya götürdüğünde de bir daha açılmaz denmiş. Ne yapmalıyım?

Çocuğu zor durumda bırakmamak lazım. Ailesinden dayak yiyebilir. Siz en iyisi kendi aranızda halledin.

Açıkcası ben PC'yi bozan çocuğum, arkadaşım demişti PC çok ısınıyor senin baban bilgisayarcı değil mi o yapamazmı dedi, bende dedimki yaşlandı emekli oldu hala yapıyor ama o kadar güvenmiyorum ben gözleri tam görmüyor unutuyor bazen falan dedim kendisi olsun temizlecek nolacak dedi ve babamda pili çıkarmadan temizledi şu an açılmıyor tanıdığı bir tamirciye verdi PC'yi, korkudan stresten üzüntüden napıcağımı şaşırdım işe girip ödemeyi düşünüyorum ne yapsam bilemedim sizlere sormak için geldim.

Yurt dışından geldi, garantisi yok.

Açıkcası ben PC'yi bozan çocuğum, arkadaşım demişti PC çok ısınıyor senin baban bilgisayarcı değil mi o yapamazmı dedi, bende dedimki yaşlandı emekli oldu hala yapıyor ama o kadar güvenmiyorum ben gözleri tam görmüyor unutuyor bazen falan dedim kendisi olsun temizlecek nolacak dedi ve babamda pili çıkarmadan temizledi şu an açılmıyor tanıdığı bir tamirciye verdi PC'yi, korkudan stresten üzüntüden napıcağımı şaşırdım işe girip ödemeyi düşünüyorum ne yapsam bilemedim sizlere sormak için geldim.

Yurt dışından geldi, garantisi yok.
Arkadaşın bozmadı mı yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı