Bilgisayar Temizliği için Hava Kompresörü Tavsiyesi

Boltux

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayar temizliği için bir el kompresörü arıyorum. Saç kurutma makinesi evde yok. Elektrikli Süpürgem de hava üfleyen türden değil, eski bir model. Bilgisayarımı alalı 1.5 sene oldu, arada küçük temizlikler dışında çok büyük temizlik yapmadım hiç. Zamanında 6000 TL verdiğim kasa için, 100-200 daha verebilirim. Sağlıklı, verimli ve uzun ömürlü olması için, harcama yapmaya ve 3-4 ayda bir temizlemeye hazırım. Dolar bu seviyelerdeyken, bu bilgisayara bir şey olmasını istemiyorum.

İkinci sorum da basınçlı hava spreyleri var, onlar yeterli olur mu? Yoksa kompresör komple temizlik için daha iyi midir?

Tavsiye verebilirseniz, gerçekten çok sevinirim.

Bir süre önce aldım, 1 kere kullandım bir daha da fırsat bulup kullanmadım. Kullandıkça belli bir koku yapıyor yeni olduğu için olduğunu düşünüyorum. Fırsat bulursam kim atarım.

Ben 3 senedir, bu ürünü "S-Link SLX-BL800" kullanıyorum. Çok memnunum. Sprey hiç kullanmadım, bilmiyorum. Parçalara belli bir mesafeden tutarak kullanıyorum, zarar vermesin diye. Fan kanatlarının diplerini sulu boya fırçası ile detaylı temizliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı