Bilgisayar toplu olarak satmak vs parça parça satmak

ZennsMi

Hectopat
Dostlar, yavaş yavaş bilgisayar toplamaya başladım. Alacağım anakart ile RAM'i uzun uğraşlar sonucu aldım. İşlemci alacak param kalmadığı için kullandığım PC'yi satmaya karar verdim. Sizce parça parça satmak mı daha hızlı olur yoksa toplu olarak satmak mı daha mantıklı olur?

Satacağım parçalar:
  • Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 anakart
  • 4x2 8 GB Kingston 2133 MHz DDR3 RAM
  • AMD A8 7650k 4.0 GHz işlemci

Dostlar, yavaş yavaş bilgisayar toplamaya başladım. Alacağım anakart ile RAM'i uzun uğraşlar sonucu aldım. İşlemci alacak param kalmadığı için kullandığım PC'yi satmaya karar verdim. Sizce parça parça satmak mı daha hızlı olur yoksa toplu olarak satmak mı daha mantıklı olur?

Satacağım parçalar:
Ayrı ayrı satmak bence daha mantıklı ama isterseniz 2 türlü ilan koyun belki toplu almak isteyen de olur. Ayrı ayrı satarken biraz daha uğraştırır ama daha hızlı olabilir eğer aceleniz varsa.

Satacağım parçalar:

Toplu PC= Tek tek parça alacak kişinin alamaması
Teker teker satmak= İster toptan alacak kişi, ister teker teker alacak kişi alabilir.
Ayrı ayrı daha mantıklı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı