Çözüldü Bilgisayar USB'den başlatılınca siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar, format ile bilgisayarımı 64 bit yapacaktım lakin bilgisayarı USB'den başlatınca siyah ekran veriyor ve USB'yi çıkarana kadar bu sorun düzelmiyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yazı yazma yeri gibi bir yer geliyor ama yazılmıyor enter tuşuna bastıgımda kasadan tık tık sesler geliyor ama aynı hata gene.
O yer geliyorsa doğru yerdesiniz demek, o ekranda biraz bekleyin birazdan Windows kurma ekranı gelecektir, bekleme süresi sisteminizin hızına bağlıdır.
Arkadaşlar, format ile bilgisayarımı 64 bit yapacaktım lakin bilgisayarı USB'den başlatınca siyah ekran veriyor ve USB'yi çıkarana kadar bu sorun düzelmiyor. Çözümü nedir?
Hocam hangi işletim sisteminin ISO'sunu USB'ye yazdırdınız? Hangi program ile bu işlemi yaptınız? İşlemi yaparken seçenekleriniz neydi?
Microsoftun kendi sitesinden yazdırdım
Rufus'da denediniz mi hocam?

Doğru bir şekilde yazdırdığınıza emin misiniz peki?
Ayrıca BIOS UEFI mi?

Doğru yazdırdıgımdan eminim fakat UEFI destek var mı bilmiyorum vidolardan bakarak yaptım işlemi.

Hocam hangi işletim sisteminin ISO'sunu USB'ye yazdırdınız? Hangi program ile bu işlemi yaptınız? İşlemi yaparken seçenekleriniz neydi?

Rufus'da denediniz mi hocam?

Rufusdada aynı şekilde Windows 10 Home'nin sürümünü yazdırdım Microsoft'un aracı ile.

Geri
Yukarı