Bilgisayar uyku moduna geçmiyor

bilyas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı uyku moduna almak istiyorum ekran kapanmasını uykuya geçeceği zamanı ayarlıyorum, ekran kapanıyor ama uyku moduna girmiyor,
Hangi programlar, uygulamalar kapanamsını engelliyor diye bakıyorum, uyumasını engelleyen prgramı buluyorum ama bu bu Prgramın uykuya geçmesini engelmesinin önüne nasıl geçeceğim, yani bu programın, uygulamanın uykuya geçişinin engelini kaldıramadım.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran görüntüsü 2022-04-22 234918.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-22 234918.png
    83,4 KB · Görüntüleme: 53
Eyvallah üstat buraya konuyu açmadan önce incelediklerimden biriside bu,
Ben uygulamayı buluyorum ama uyku modona geçişimi engellemesinin önüne nasıl geçeceğim onu çözemedim, program ses kartım, yani uygulamayı silemiyorum
BU olayla alakalı birçok konu buluyorum ama hemen hemen hepsi engelleyen uygulamayı nasıl bulacağımı gösteriyor, ama çözümü gösteren yok yani hastalığa teşhisi koyuyorlar ama tedavi yok :)
Ses kartını PC'den kaldırdım, şu anda bilgisayarın uyku moduna geçmesini engelleyen programlar veya yazılımları arattığımda engelleyen bir programın olmadığını görüyorum, ama bilgisayar sabit diski gene uyumuyor, fanlar dönmeye devam ediyor, sabit disk süresini birkaç farklı süreyle değiştirdim fark etmiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı