Bilgisayar video izlerken kilitleniyor

Yusuf Kul

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır özellikle Chrome'da video izlerken PC kilitleniyor. Sanki uçak kalkıyor gibi çalışmaya başlıyor. Hiçbir şey yapılmıyor, sadece o ekranı kapatıp PC'yi mavi ekran almadan kapatırsam şanslı sayıyorum kendimi. O ses gelirken videoya çektim, linki aşağıda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özelliklerim ise;
RAM:
8 GB
işlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz
GPU: Intel(R) HD Graphics 4600
Harici GPU: NVIDIA GeForce GT 745M
İşletim sistemi: Windows 10 Pro 64-Bit (10.0, Build 18363)
SSD: Adata SU630 240 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, galiba SSD kaynaklı. Zaten sorunlu bir model.

Hım...
Hım...
@Callisto1232 Kızgın sebebi?

RAM hatası gibi geldi bana.
öyle düşünüyorsanız eve gidince bi test yapayım
Hocam, galiba SSD kaynaklı. Zaten sorunlu bir model.
Hım...
Hım...
@Callisto1232 Kızgın sebebi?
işte bi tamirciye vermiştim ben bile seçmedim zaten.... Harddisk sıkıntılıydı onu takamadık sadece ssd ile çalışıyor şuan geçen test yapmıştım; bir sıkıntı gözükmüyor sanırım
Donanımları, işletim sistemini teste tabir tutun. Sonuçları paylaşın. İşletim sistemi orijinal mi? Ve de sürümü nedir?
işletim sistemi win 10 1903 crackli sürüm. Yukarıda bi test sonucu attım ama başka ne paylaşmamı istersiniz?
ama bu ssd takılmadan önce de bu sorunları yaşıyodum diye hatırlıyorum

Dosya Ekleri

• hdtune_health (error scan).png
    hdtune_health (error scan).png
    50,9 KB · Görüntüleme: 47
  • hdsentinel_genelbakis.jpg
    hdsentinel_genelbakis.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 52
  • hdsentinel_smart.jpg
    hdsentinel_smart.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
İşletim sistemi Windows 10 1903 crackli sürüm. Yukarıda bir test sonucu attım ama başka ne paylaşmamı istersiniz?
Ama bu SSD takılmadan önce de bu sorunları yaşıyordum diye hatırlıyorum.

Üzgünüz, korsan Kullandığınız için bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Formumuzda Korsan yazılıma destek bulunmamakta. Lütfen Temiz kurulum ile format atın ve deneme sürümü olsa bile orijinal Windows kullanın.

Üzgünüz, korsan Kullandığınız için bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Formumuzda Korsan yazılıma destek bulunmamakta. Lütfen Temiz kurulum ile format atın ve deneme sürümü olsa bile orijinal Windows kullanın.
gerçekten tek sorun o ise hemen yapayım ama başka bir şey aklınıza geliyorsa onu da söylerseniz çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı