Bilgisayar WhatsApp Web'e bağlanmıyor

SaidD

Hectopat
Telefonum WhatsApp Web'e bağlanmıyor. Fakat ilginç bir durum var. Sadece kendi bilgisayarımda bağlayamıyorum. Babamın bilgisayarında deneyince veyahut babam benim bilgisayarımda deneyince bağlanıyor. Sadece benim bilgisayar ve telefonum ikilisi birbirine bağlanmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Büyük ihtimalle senkronize sorunu var fotoğraf atabilir misin?

Telefonunuzda WhatsApp’tan mesaj alıp gönderemiyorsanız, bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanamazsınız. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve bir mesaj göndermeyi deneyin. Gönderemiyorsanız, telefon bağlantısıyla ilgili sorunlarını nasıl giderebileceğinizle ilgili daha fazla bilgi edinin: Android | iPhone

Telefonunuzdan WhatsApp mesajı gönderebiliyorsanız, bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanmayı tekrar deneyin. Hâlâ mesaj göndermek ve almakta sorun yaşıyorsanız, bilgisayarınızda bir bağlantı sorunu olabilir.
Bilgisayarınızda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü kullanmak için güçlü ve stabil bir İnternet bağlantınız olması gerekir. Sohbet listenizin üst kısmında sarı başlık içinde "Bilgisayar bağlı değil" hata mesajını görüyorsanız bilgisayarınızın İnternet bağlantısının etkin olup olmadığını kontrol edin. Bilgisayarınızın İnternet bağlantısı çalışıyorsa, WhatsApp Web’de sayfanızı yenileyin veya WhatsApp Masaüstü’nü kullanıyorsanız programdan çıkın ve yeniden başlatın.

Sorun devam ederse WhatsApp Web veya Masaüstü’nden çıkıp yeniden giriş yapmayı deneyin. Bunu nasıl yapabileceğinizi bu makaleden öğrenebilirsiniz.
WhatsApp Web'i ofisiniz, bir kütüphane veya üniversite kampüsü gibi yönetilen bir Wi-Fi ağında kullanıyorsanız, ağınız WhatsApp Web'i engelleyecek veya kısıtlayacak şekilde ayarlanmış olabilir. WhatsApp Web size, WhatsApp Web'in düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyen bir Wi-Fi ağında bulunduğunuzu bildirirse, lütfen ağınızın "web.whatsapp.com", ".web.whatsapp.com" veya ".whatsapp.net" trafiğine izin verecek şekilde ayarlandığından emin olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı