Çözüldü Bilgisayar yedek HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

horasanmeliki

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

İşletim sistemi C harf yolunda bulunan SSD'de sorunsuz çalışıyor. Bir de D ve E harflerine atadığım bir HDD var. Steam üzerinden bir oyunun dizinini değiştirdim ve sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Bu işlemden sonra HDD'yi görmemeye başladı PC. Disk yönetimine baktım orada da görünmüyor. Diskin sağlığı hala %100 HDD okuyucu ile çalışıyor. PC'de de donanımsal bir arıza olduğunu düşünmüyorum çünkü yerinde sabitken yeniden başlatma sonrası patates oldu. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

İşletim sistemi C harf yolunda bulunan SSD'de sorunsuz çalışıyor. Bir de D ve E harflerine atadığım bir HDD var. Steam üzerinden bir oyunun dizinini değiştirdim ve sonra bilgisayarı yeniden başlattım. Bu işlemden sonra HDD'yi görmemeye başladı PC. Disk yönetimine baktım orada da görünmüyor. Diskin sağlığı hala %100 HDD okuyucu ile çalışıyor. PC'de de donanımsal bir arıza olduğunu düşünmüyorum çünkü yerinde sabitken yeniden başlatma sonrası patates oldu. Şimdiden teşekkürler.
Hocam aynı hata bende de var, bi görev yöneticisini açıp hem SSD hem de HDD var mı diye bakar mısınız?

Hocam aynı hata bende de var, bi görev yöneticisini açıp hem SSD hem de HDD var mı diye bakar mısınız?
Yok hocam, Windows hiçbir şekilde görmüyor diski.

Yeni birim mi oluşturmanız lazım acaba ?
Hali hazırda kullandığım bir diskti zaten. Disk yönetiminde de görünmediği için pek ihtimal vermiyorum bu seçeneğe.

Bilgisayarı kapatıp elektriği tam kesip bilgisayarı açma tuşuna birkaç defa basın. Diski çıkartıp tekrar takın. Olmadı başka boş yer varsa oraya takın.

Yeni konular

Geri
Yukarı