Bilgisayar YouTube'da gezinirken mavi ekran veriyor

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
CS:GO girerken veya YouTube'da gezerken vs. aniden bilgisayar mavi ekran veriyor. Olay görüntüleyicisinde bu yazıyor:

Bu bilgisayar bir hata denetiminde yeniden başlatıldı. Yapılan hata denetimi: 0x0000003b (0x00000000C0000005, 0xfffff8056a80c9b2, 0xffffc60053f7c920, 0x0000000000000000). döküm şuraya kaydedildi: C:\Windows\MEMORY.DMP. rapor kimliği: 2532A21D-836D-4EA9-954D-A7E0ff5F79C3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyasını paylaşın.

Minidump dosyasını paylaşın.
Şimdi şunu belirtmek istiyorum. Mavi ekranı durduk yere vermiyordu, normal Wi-Fi bağlandığımda sorunsuz çalışıyordu fakat her iPhone'umdan internet paylaşıp bağlandığımda sürekli farklı farklı isimlerle hata veriyordu. Örneğin bu konuyu açtıktan sonra "System Service Exception" hatası verdi. Daha sonra dedim herhalde Wi-Fi driverlarında sorun var driverları silip tekrar kurdum sonra tekrar bağlandım bir süre sonra "Video Card" vs. diye hata verdi. Bilgisayarı tekrar açıp görev yöneticisinde Windows Defender kapatmıştım başlangıç bölümünden tekrar aktif ettim. Windows Defender ile baya taradım bilgisayarı, çevrimdışı tarama vs. yaptım sonra açıldı bilgisayar yaklaşık 45 dakika falandır sorunsuz çalışıyor. Yine de minidump dosyalarından birşey anlarsanız öğrenirseniz bana da söylerseniz gerçekten çok mutlu olurum.

"lm" komutunu girince CPU-Z sürücüsü bulunamıyor. CPU-Z kaldırıp bir şey yapıp yapmadığını öğreneceğiz.

Windows update>isteğe bağlı güncelleştirmelere bakın>eğer boşsa aygıt yöneticisinden güncelleyin.

Vallahi Windows Update'de antivirüs güncellemeleri falan vardı. Ne varsa güncelliyor. CPU-Z kaldırdım. Fare arada bir kesiliyor güncellenmiyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı