Bilgisayara bağlanan "Bilinmeyen Kişi"

@spoonix.mp4

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı yeni formatladım. Antivirüs kurmamıştım daha bir dosya indirmem gerekiyordu indirdim trojen yediğimi fark etmemiştim. Bir anda bilgisayarda önüme bir chat menüsü açıldı. Konuşan kişinin ismi 'Bilinmeyen Kişi' idi. Sonra konuşmaya başladı bilgisayara antivirüs indirip tarattım bir kaç dosya buldu indirdiğim dosyalardan ve sildim. Ondan sonra bilgisayarı yeniden başlattım chat menüsü uzun süre önüme gelmemişti. Telefon numaramı değiştirmiştim. Arkadaşıma yeni telefon numaramı atmak için Discord indirdim arkadaşıma telefon numaramı attım. 1-2 Saat sonra telefon numarama mesajlar gelmeye başladı. Telefon numaram bilinmeyen numaralara kapalıydı. Ondan sonra telefonumu kapattım. Bilgisayarı formatlayacaktım fakat sonra daha iyi bir antirvirüs programı ile taratırsam geçer sanmıştım fakat geçmedi. nereden bağlandığını bilmiyordum. Modemi resetledim fakat hiçbir işe yaramıyordu. Sizin de yardımlarınızı istiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı