Bilgisayara format atmadan gereksiz dosyaları temizlemek

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Bilgisayara format attığım takdirde orijinal Key'i silineceği için bilgisayara format atmadan tıpkı format atmış gibi gereksiz dosyalardan kurtularak bilgisayarı hızlandırabileceğim bir rehber var mı?

C diskindeki gereksiz dosyaları temizledim. CCleaner kullanacaktım, vazgeçtim.

Bilgisayara format attığım takdirde orijinal Key'i silineceği için bilgisayara format atmadan tıpkı format atmış gibi gereksiz dosyalardan kurtularak bilgisayarı hızlandırabileceğim bir rehber var mı?

C diskindeki gereksiz dosyaları temizledim. CCleaner kullanacaktım, vazgeçtim.

Windows'un kendini silmeden sıfırlama ayarı var tüm dosyaları siliyor onu deneyebilirsiniz.

@klavyesulukpeçete Onu aman denemesin.

Şuan sıfırlamada bazı sorunlar var o yüzden yapmanızı önermem.

Kullanmadığınız uygulamaları silin. Arama çubuğuna disk temizleyicisi yazıp, oradan çıkan uygulamaya tıklayıp, oradan diskinizi temizleyebilirsiniz.

Windows'un kendini silmeden sıfırlama ayarı var tüm dosyaları siliyor onu deneyebilirsiniz.
Bilgisayarda virüs yok ama bir ihtimal var ise bu yöntem ile virüste silinebilir mi?

Kullanmadığınız uygulamaları silin. Arama çubuğuna disk temizleyicisi yazıp, oradan çıkan uygulamaya tıklayıp, oradan diskinizi temizleyebilirsiniz.
Windows 10 için diyorsunuz galiba. Windows 7 kullanıyorum

Valla ben geçen sene ekim gibi denemiştim sorunla karşılaşmadım her halde çok şanslıydım .😀

Bu arada internetten satın alınmış 30 TL'lik Key değilse o Key anakarta gömülüdür. Format atılsa da o Key gitmez.
BIOS'a gömülü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? BIOS'a gömülü ise Windows 8'e geçersem de key çalışır mı?
Valla ben geçen sene ekim gibi denemiştim sorunla karşılaşmadım her halde çok şanslıydım .😀
Bahsettiginiz aracı nereden kullanabilirim?

BIOS'a gömülü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? BIOS'a gömülü ise Windows 8'e geçersem de Key çalışır mı?

Bahsettiginiz aracı nereden kullanabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video size yardımcı olacaktır

Geri
Yukarı