Bilgisayara görüntü gelmiyor

Kozmos

Hectopat
Bilgisayarı yeniden söküp taktım, temizledim, BIOS pilini çıkarıp taktım, RAM söküp taktım. Bilgisayar çalışıyor, tüm fanlar, ekran kartı vs her şey çalışıyor ancak ekranda görüntü yok. Farklı hard disk denedim yine olmadı.

Newkan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Bilgisayarı yeniden söküp taktım, temizledim, BIOS pilini çıkarıp taktım, RAM söküp taktım. Bilgisayar çalışıyor, tüm fanlar, ekran kartı vs her şey çalışıyor ancak ekranda görüntü yok. Farklı hard disk denedim yine olmadı.

Ekran kartını çıkarıp onboarddan açmayı dener misiniz?

ardaozalp74

Femtopat

Bende de oluyordu dostum ben RAM'lari söküp takarak düzeltiyordum silerek falan takıyordum geri bir öyle dene tekrar istersen.

Kurubuz

Picopat
Her şeyi tekrardan sök yeniden tak ama USB kablousu fare ve klavyede dahil takma. En son BIOS pilini ve güç kablosunu tak sıralamayı söylüyorum.
1 RAM.
2 hard disk.
3 ekran kartı.
4 BIOS pili.
5 ekran kartı giriş kablosu.
6 güç kablosu dene olmazsa döndersin.

KS
KS
K

Kozmos

Hectopat
Ekran kartını çıkarıp onboarddan açmayı dener misiniz?
Her şeyi tekrardan sök yeniden tak ama USB kablousu fare ve klavyede dahil takma. En son BIOS pilini ve güç kablosunu tak sıralamayı söylüyorum.
1 RAM.
2 hard disk.
3 ekran kartı.
4 BIOS pili.
5 ekran kartı giriş kablosu.
6 güç kablosu dene olmazsa döndersin.
RAM'larin yerini değiştirip çalıştırmayı dene.
Bende de oluyordu dostum ben RAM'lari söküp takarak düzeltiyordum silerek falan takıyordum geri bir öyle dene tekrar istersen.
Bunların hepsini denedim. Düzelmedi. Monitör de sağlam, o açılıyor ışık yanıyor görüntü yoktur gibisinden uyarı veriyor.

Newkan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Bunların hepsini denedim. Düzelmedi. Monitör de sağlam, o açılıyor ışık yanıyor görüntü yoktur gibisinden uyarı veriyor.

Anladım BIOS pilini çıkarıp biraz bekler misin sonra geri tak çalıştır.
Anladım BIOS pilini çıkarıp biraz bekler misin sonra geri tak çalıştır.

Denedin ama sanırım onu da.

Yeni konular

Yukarı